bugün

sözlükçülerin başlarına gelen esrarengiz şeyler

Halısaha maçından dönerken hava yağmurluydu bizde bu yüzden hızlı hızlı yürüyoduk birden bi ses geldi acayip bişeydi gittik baktık genç bir kadın ağlıyodu yanına gitsek mi gitmesek mi derken bi anda ordaydık daha sonra kadına bu saatte bu havada yardım edebilirmiyiz diye sorduk ama tamamen insancıl bi şekilde ilk başta gerek yok gibi laflar söylesede daha sonra üstümdeki poları verdim ondan sonra oda teşekkür edip yarın bunu iade edicem dedi adresini verdi burdan alabilirsiniz dedi bi kaç gün sonra o taraftan geçerken aklımıza geldi verdíği adresi bulduk kapıyı çaldık daha sonra yaşlı bi kadın açtı bizde bi hanıma yardım ettık ve bıze buranın adresını verdı dedık annecım böyle böyle diyip konuyu anlattık kadın bi anda bembeyaz oldu ne oldu die sorduk o da nasıl olur evladım o benım 2 yıl once olen yıgenım dedı bızde noluyo ulan demeden renkler soldu mezarına goturdu mezarına gıttıgımızde bı baktık polar mezarın ustunde o anda hayatımızın en buyuk şokunu yasadık daha sonra annem hadı kalk okula gec kalıcaksın dıyerek uyandırdı :( .
güncel Önemli Başlıklar