bugün

dayağı hakeden kadın

Sağda solda yolda kavga eden çiftin, kadın olanıdır efendim..

Çünkü heran birleşip size karşı voltranı oluşturabilir, sizi olay mahalinden korsan eylem yapan üniversiteli gibi püskürtebilirler..
şöyleki ;

bir arkadaşımla muhabbet ediyoruz arabada orta yaşlarda bi çift 30-35 yaş civarı. tartışma bi kenara bunlar level atlamışlar. arabada olmamız suretiyle ne tartıştıklarını tam kestiremesemde kadının yediği tokatla birlikle ne oluyo lan ? diye bakakaldık.. evli olmaları muhtemeldi.

hayır hacı abi. bi tane vurdun eyvallah sinirine yenildin. lan 2,3 derken adam çığırından çıktı kadını resmen komaya sokacak !.. tekme tokat yumruk kadının ağzı yüzü kan revan çarşamba pazarına döndü..
bıraksın diye bekledim ama romeo ruhum canlandı amına koyim ! yeter lan diye fırladım arabadan..

- Koşarak gittim.. kadına mı yetiyo lan gücün gel buraya ! koştum adamı aldım elime. Çat Çut ! şahsıma münhasır iki hamleyle adamı mort etmek üzereyken, sırtımda aniden bi ağırlık hissettim, biri sırtıma atladı ?
dövdüğü kadın !

lan noluyo ? dur ben sen dayak yeme diye, lan yardım ediyorum falan.... yok !
panter emel'e denk geldim..!

kulağımda yankılanan ;

- bırak kocamı hayvan herif. köpek seni şerefsiz adi çığlıklar hezeyanlar.... ... ! ile kendime geldim..
öyleki adamı dövdüm kadından dayak yedim boynum falan komple cırmık..

adamı bıraktım. kadını sırtımdan attım. koşar adım arabaya bindim.!

nefes nefese bastım gaza..

allah kadının dayak yiyenindende saklasın..
güncel Önemli Başlıklar