bugün

yaran olaylar

4 bilemedin 5 yıl önce, yaz okulundayız. ev arkadaşım kankam dediğim bir kız, her türlü muabbeti yapabildiğin sağlam bi kız. neyse öğrencilik malum fakirlik. aile de madem yaz okuluna kaldın biraz burnun sürtsün modunda para da sıkıntı yaratmaktadır. allahın nazillisinde (cehennem sıcakları) para yok sıcak çok yapıcak hiçbirşey yok tabi. kredi kartı full dolmuş bir kola almaya para yok. son çare amcaoğlu aranır ve çok acil 30 tl yatırması söylenir. para yatar ve ev arkadasına surprız olsun diye gidip bütün parayla bira alınır sanırım 12 tane falandı. eve gittiğimde gülen aptal bi suratla karşılaşılır. lan madem para vardı ınsan su alır ekmek alır şeklinde bir serzeniş ama biraların çekiciliği ile bu serzeniş 1 dakika bile sürmez. biralar açılır ve 2miz biralrı çok seri bir şekilde sırf kafalr güzel olsun uyuyabilelim diye içilir. sabha karşı gözümü açtığımda bizimki bi koltukta ben bi koltukta sızmış bir haldeyiz. olay da işte burada başlıyor.

çok susamışım fakat bir türlü yataktan kalkamıyorum. bizimkine seslenilir bir bardak su istenir ve yalvarsam o halde kalkmayacak olan kız kalkıp bana su getirdi. fakat bi gariplik var kendimi kaldıramıyorum. sol kolum yok. bildiğin sol kolum yerinde yok sanki. ben başlıyorum bağırmıyo ulan kolum nerede, akşam naptık biz diye. neredeyse agladım aglıycam. ev arkadaaaşımda başlıyor kol aramaya ben hala kalkamıyorum bizim ki heryerde kolumu arıyor mutfaga falan bakıyo ve bu olay 5 dakıka sürdü. bak dedim yatağın altındadır. eğiliyo bakıyo ama bulamıyor. sonra nasıl olduysa bir şekilde kolumun üstüne yattığımı farkettim ve sabahın köründe mutfakta kolumu arayan ev arkadasım sayesınde bir yaz okulu birbirimizle dalga geçip eğlendik.

bu da böyle yaran bir olaydı.