bugün

kendini sütten çıkma ak kaşık sanan bjklı

geçmiş karaktersizliklerini bok atarak kapatmaya çalışan gs'li söylemidir. ulan malatya'ya giden arabaları biz mi uydurduk? o zaman cezası yoktu ondan ceza almadınız. uefa'yı aldığınız senenin öncesi 2 sene ne penaltılar çalındı ne kırmızı kartlar verildi. cemaatçi kolpa imparatorunuz her takımın başına geldiğinde hakemler 180 derece dönüyor. vahap beyaz'lar, ahmet çakar'lar hep sizin paralı askerliğinizi senelerce yapmadı mı? daha 15 maç önce lan daha bu sene burak'ın atlayışına penaltı çalmadı mı bu hakemler? türkiye'ye şikeyi getiren sizsiniz hala vıdı vıdı. 55-60 yıllık türkiye 1.ligi tarihinde tek 5 kırmızı kart yiyip maçı hükmen kaybeden, o sene canı çıkarılan takım yine biz. ankaragücü maçına girmiyorum bile. gidin yenilen golleri izleyin bi öyle konuşalım. zalad'ın hala götü yemedi açıklamaya, konu açıldığında ık-mık ediyor. o maçın hikayesine sokayım. ceza verilmeyen senelerde parayla şikeyle aldınız şampiyonlukları, şimdi ahlak bekçisi kesildiniz. sen bana anca 1 tane şu sene net penaltımız verilmedi diye sayarsın, ben sana öyle 20 tane galatasaray maçı sayarım. her sene hakem hatalarıyla katledilen biz konuşan bu sikikler. te allahım ya.