bugün

azkurt

evet, türk kelimesini fikren veya zikren içeren başlık entry vs. yazarken türkçe öğrenmesi gereken insan...

merak ettim şimdi bak, ulan sen neden geçmişi 100 yılı bile bulmayan istanbul türkçesini öğrenemedin ulan! ne şimdi senin konuştuğun o enteresan lehçe? topu topu 1000 yıllık bir lehçe. şimdi benim soyum sopum o dili orta asyada konuşurken biz yüksek medeniyete ulaştık da şükür artık türkçenin ulaştığı son nokta olan tikky lehçesini konuşur olduk. hatta ayar verir filan olduk...oha olduk...çüş olduk..

sen ne yaptın bu sırada? oturdun kendi lehçeni bünyende yaşattın...dünya üzerindeki türklerin bir kültürel kolunu yaşattın. çok büyük hata yaptın dostum .

burası uludağ sözlük!

burada öz be öz sözlük dilini kullanmalısın...kullanmayacaksan daha çok biti kanlanmış birbirinin müsveddesi kişiler girer bu başlığın altına ayar verirler...

şimdi sen ayar vermek ne demek onu da bilmezsin allah bilir...boşver, zaten yaptım diyen de bilmiyor ne olduğunu...ayar verdim diyen olursa teşekkür ederim beyefendi/hanımefendi de geç...itle dalaşacağına çalıyı dolaş...