bugün

1 1 2 3 5 8 13 21 34 55

(#15903944) öncelikle sakin ol evlat.

yazı boyunca ne demek istediğine karar verememişsin ben her iki ihitmali de cevaplıyım da artık uykuların kaçmasın.

1) kaşar hatun damgalaması: taşak geçtiğimizi belli etmek için işaret fişeği mi atıcam alsancakta? kanaviçe işliyorum diye bitirmişim lan entrynin sonunu. arkadaş gelip nickaltında kısıtlı kapasiteyle ayar vermeye kasmadan önce bi oku adamın entrylerini. anlaşılmayan entrylerine bak, en beğenilen entrylerine bak, kimdir nedir bi oku birader. hep dedim yine diyorum; bu sözlükte okuyanı sikmiyorlar korkmayın. korkmayın hafız iki satır fazla okumaktan.

2) gençleri tahrik ediyormuşum, sen bu tipleri çok görmüşsün ben senin koçunmuşum falan: şimdi ben kaşar mıyım yoksa olta atıp sazan bekleyen bi adam mıyım? sen iki satırlık yazıda bile tutarlılığını koruyamayan bi tipsin bak ben sana bunu söyliyim. o günkü itiraf entrylerine bakarsan art arda geyik geyik mevzular yazmışız. sadece ben de değil bi kaç kişi. sen içlerinden birini ikisini alıp yüklenmeye çalışıyorsun. işin üzücü yanı, onu bile becerememişsin. o entryden tahrik olacak, oltaya takılacak kadar gerizekalı ergen varsa zaten sözlüğü falan siktir et ülkeyi terk edelim amk!

özetle, hafız saracaksan da git dengine sar. ben sana 3-4 boy büyük gelirim. koçum demiş miydim?

edit: ahahaaa bu entrymden sonra gitmiş yazısını değiştirmiş. yazık lan hakkaten yazık.