bugün

filistinlilerin ikiyüzlülük vesikası

merhaba...

şimdi değineceğim hususa bizim ümmetçi arap yalakaları pek üzülecekler, pek bir incinecekler.
belki içlerinden mavi ekran verecek olanlar, gerçekleri görecek olanlar çıkacaktır, ama benim beklentim buna da feyizli cevaplar vererek kapasitelerini bir kez daha gözler önüne sermeleri yönünde...

önce bi şu konuyu inceleyin;
(bkz: çağlar boyu arap ihanetleri)

şimdi gelelim konumuza...

ülkemizde malum filistin ve filistinliler pek bir sevilir, onlar için yardım kampanyaları, mitingleri düzenlenir.
peki ya filistinliler bu sevgiyi hakediyorlar mı?

senelerdir yazıyorum. zerre kadar haketmiyorlar...
(bkz: yaser arafat/@protest sanayici)
(bkz: filistin bayrağı/@protest sanayici)
(bkz: 1 filistinli 10 uygur türküne bedeldir/@protest sanayici)
(bkz: rotanız neden doğu türkistan değil de filistin/@protest sanayici)
(bkz: toprağını satıp bedava geri almak isteyen arap/@protest sanayici)
(bkz: gazze den israil e atılan terörist füzeler/@protest sanayici)

örnekleri çoğaltabiliriz...

ama bu seferki yenilir yutulur cinsten değil.

bakınız;
(bkz: 15 mayıs 2012 moritanya kürdistan maçı)
(bkz: 19 mayıs 2012 kürdistan endonezya maçı)

bu maçlar nerede oldu biliyor musunuz?
uğruna mitingler düzenlediğimiz, israil ile ilişkilerimizi kopardığımız, can verdiğimiz filistin'de...

evet filistin'deki defacto turnuvadan bahsediyorum, hoş fifa tarafından tanınan bir turnuva, defacto diyemeyiz. ama dost ve kardeş(!) filistin, turnuvaya olmayan kürdistan'ın katılması ile birlikte türkiye'ye ihanet etmiş olmuyor mu?

"al nakba kupası" yahut resmi adıyla "filistin uluslararası futbol turnuvası"ndan türkiye cumhuriyeti devleti'nin haberi yok mu? türk medyası neden bu konuda herhangi bir haber yapmıyor?

buyrun size ihanetin vesikası...
http://en.wikipedia.org/w...lestine_International_Cup

eskiden olduğu gibi bu dakikadan sonra da meşru israil devleti'nin filistin terörüne yönelik her hareketi tarafımca alkışlanacaktır...

şerefsiz ve hain araplarınızla size ömür boyu mutluluklar dilerim...