bugün

nusayrilerin canlı canlı gömdüğü suriyeli müslüman

öncelikle şunu söylemek istiyorum; allah ölümün bile hayırlısını versin

savaşın bile bir onuru, hukuku vardır. videoda şehid edilen suriyeli sünni genç; rezil bir mezhep savaşında onursuz, şerefsiz, vahşi insanlar tarafından tüyler ürpertici şekilde katledilmiştir.
suriyeli alevilere nusayri denir. bunları bilmek lazım... haberleri izlerken olaylara salt "suriyeli araplar birbirlerini yiyorlar" diye bakmamak lazım... dünün olayı değil bu, 1400 yıllık bir nefret tarihi.

işte o nefret tarihinden kısa bir kesit:
http://www.facebook.com/photo.php?v=3917073924720

not: 18 yaşından küçükler izlemesin.

edit: aldığım eksilere bakılırsa bu vahşeti onaylayan insanlar var. sizi de allah'a havele ediyorum. umarım videodaki suriyeli gencin düştüğü duruma düşersiniz.
------------------------------------------------------------------------------------------------

videonun altına biri videoda konuşulanların türkçe tercumesini yapmış:

Asker: işte onu çukura koyduk efendim
komutan: ne vardi bu hayvanda?
Asker: cebinde bir kimlik ve elinde bir kamera vardi onunla video cekiyorken.
konutan (kardesimize): kamerayla mı çekiyordun hayvan?
(kardeşimiz "ya ALLAH" demeye devam ediyor)
komutan devam ediyor: Al jazeera ve al arabiye'ye cikmadi daha videolarin!
Asker: bu onun kimligi efendim.
komutan devam ediyor: para vermeyecekler lan hayvan!?
Asker: efendim bu KSER'den ve bunu (kamerayi) onunla bulduk guvenlikleri (askerler) cekerken.
(kardesimiz öksuruyor nefes zorla aliyor)
komutan: Kser'den mi bu hayvan? Kser'den mi bu kopek? açılınn soyle bakayim bu hayvani.
komutan kardesimize: Kser'den misin heyvan? gomun onu gomun bakayim.
Kardesimiz: Ya ALLAH (ve anlasilmayan birseyler soyluyor). ESHEDU AN LA ILAHA ILLA ALLAH.
Komutan: la ilaha illa Besser el esed soyle heyvan.
Kardesimiz: ESHEDU AN LA ILAHA ILLA ALLAH VE ESHEDU ANNA MOHAMMEDEN RESUL-U-LLAH.
Komutan: gömün şu hayvanı gömün!