bugün

güney kore türkiye nin tek dostudur

güzeller güzeli bir koreli ile evli olmama ve onu deli gibi sevmeme rağmen katılmadığım önermedir. genç neslin bir kısmı türk askerinin onlar için neler yaptıklarını bilmezler. müslüman olduğunuz için sizden çekinirler, afgan adetlerine göre yaşadığınızı zannederler. eğet tipiniz türk'ten ziyade başka bir ülkenin vatandaşına benziyorsa soy-sop sorgulaması yaparlar. vahşi amerikan tarzı kapitalizm onların size bir dost olarak değil de müşteri olarak bakmalarına yol açar. ama tabii ki bu lavukların arasında mükemmel insanlar da bulunmaktadır. gittiğiniz barda sizden hesap almak istemezler veya elinizde çok yük varsa yardım bile ederler, itaewon'da türk forması ile gezerseniz piyasanın kralını yaparsınız. ama siz deyiniz genel nüfusun %20'si, ben derim %10'u türklerin onlar için yaptıklarından haberdardırlar. genç nüfus arttıkça bu oran daha da azalmaktadır. ve de en önemlisini özellikle sona bıraktım:
son zamanlarda türkler'de görülen abazanlık koreliler'i bile rahatsız etmeye başlamıştır. bilgilerinize ey muhterem facebook ve pals cemaati. sadece koreliler değil herkes abazan dosttan uzak durur *