bugün

pharmaton

Öss zamanı yoğun tempoda hasta olmamak için kullandığım vitamin hapıdır.

-Kocaman kahverengi ve çikolata kokusuna sahiptir.Bazı midelere dokunabildiği gibi, yemek yemeden alırsam şiddetli mide bulantısına ve ağrısına sebep oluyordu.

-Bir sene cidden hasta olmadım.

-insanı deli gibi acıktırır.Öyleki 3-4 saat yemek yemeyince açlıktan dizlerim titremeye,ellim ayağım tutmamaya başlıyordu.Abartmıyorum deneme sınavı öncesi yemek yemezsem sınavda mat 2ye geçince halsizlikten başımı sıradan kaldıramıyordum.Sınav stresinin de etkisi vardır elbet ama günde 5 öğün(gerçekten öğün)+ bilimum abur cubur yedirtmişti bana.

-Bir yerde yemek düzenini değiştirmeyince kilo verdirttiği yazıyordu ama o derece şiddetli açlık çekerken bir şeyler yememek nasıl mümkün olabilir bilmiyorum.Ayrıca çok fazla zayıf olan bir arkadşıma KiLO ALMASI için doktorunun verdiği haptır kendisi.

-Zaten normalden fazla enerji üreten bir vucuda sahip olduğumdan enerji verdi mi vermedi mi bilmiyorum.

-Bir de doktor sanırım 6 ay kullandırtmıştı sadece.ilacı bıraktıktan sonra bir müddet daha deli gibi acıkmalarım devam etti ama sonra geçti.