bugün

prince of darkness

hemen yorumluyoruz. gerçi bu bir olta, ama yemiş gibi davranayım, maksat entry olsun.

din kulturu ve ahlak bilgisi : 5

herkese 5 verirler zÂten bu dersten, başarı değil yÂni. zir 5 almanın bir işe yaramadığı derslerdendir bu. sana acı gerçeği söyleyeyim mi ? benim bile 5'ti lan. bundan daha büyük bir hakÂret olamaz sana *

tarih : 1

rezil herif, tarihini bilmeyen adama adam mı denir lan. *

ingilizce : 3

ben sana ders veririm, gel haftasonları ankara'ya. * *

millî guvenlik bilgisi : 4

bu ders için notlar ikiye ayrılır. birazcık bilenler 5 alır. hiçbir şey bilmeyenlerde 4 alır. puuh sana...

dil ve anlatim : 4

entry sayından anlaşılıyor anlatımının yüksek olduğu. ama neden 4 ? çünkü format ihlÂlini sık yapıyorsun, okulda da yapmışsın demek ki.

turk edebiyati : 2

anca günde 40 def painkiller dinlersin zaten. "edebiyat 2" ne lan !! mefulü mefalüü...oraları geçeli çok oldu hatırlamıyorum. *

matematik : 1 , geometri : 2

olm sen öss'ye girme. ciddiyim bak. skerler belÂnı senin.

cografya : 4

"coğrafya hocaları kadın iseler güzel olurlar" diye bir geyik var ? sende mi bundan etkilendin ne ? evet evet sözel yönün daha fazla, t-s ci olsaydın keşke.

muzik : 4

bak bu konuda suçlu sen değil türk eğitim sistemidir. ne anlar onlar metal'Den ? boşver iyi almışsın gene.

beden egitimi : 5

yorum yapmaya bile değmez. misal ben bir keresinde bir dönem boyunca bu derste; uzun eşşek oynadım, 2 kere kavga ettim, bir kere de kızın tekiyle minderde oynaştık...ve 5 gelmişti. ne alaka di mi *

sonuç : çok tembelsin olm. ayrıca t-s kafası var sende. ama bölümün t-m...bunun türkçesi ne ??

oturup hayvan gibi matematik ve geometri çalışmalısın. bunlar olmadan bu ülkede işin zor. bu sistemde işin zor, bu alanda işin zor.

öperin...