bugün

yemeksepeti

az önce yaşadıklarım üzerine popülaritesini sömüren değil o popülariteyi hakeden bir işletme olduğunu bana ispatlamış hizmet aracıdır. 2 saat kadar önce verdiğim siparişin içinden istediğim salata çıkmayınca ben de yemeksepeti'nin müşteri hizmetlerini aradım. o telefonda benle ilgilenen beni tekrar tekrar arayıp durumu soran hanfendi her kimse kendisine karşı en içten sevgilerimi besliyorum bunu buradan itiraf etmek isterim. salatanın olmadığını ve ayrıca gelen yemeğin de yolda biraz döküldüğünü söyledim. hemen siparişi verdiğim restoranı arayıp iki dakika içinde beni geri aradı yemeksepeti'ndeki o güzel sesli kişi. söylediği şey salata yerine bana tatlı gönderileceği ve ayrıca yemeğin de yeniden gönderileceiği oldu! üstelik benim yemek konusunda bir yenilenme talebim olmamasına rağmen. kendileri sayesinde bir tabak yemeği de fazlada yemiş oldum açıkcası. anladığım kadarıyla yemeksepeti ile çalışan restoranlar da bu ortaklığın bozulmaması adına her türlü isteği kabul ediyorlar; doğrudan o restorandan bu siparişi verseydim acaba aynı tepkiyi alabilir miydim doğrusu şüpheliyim. eh bir aracı kurum olarak yemeksepeti gerek personelinin müşteriyle olan diyalogu gerekse sunduğu hizmetle bu aracılık sektörünün lideri olmayı sonuna kadar hakediyor! ancak bu siteyi kullanıcak kişiler için bir tavsiye: kebap gibi sıcak tüketilmesi tercih edilen yiyecekleri olabildiğince size yakın restoranlardan sipariş edin. sitede başka yerlerde olup da size de sipariş getiren restoranlara aldanmayın çünkü servis ulaşıncaya kadar verdiğiniz sipariş buz gibi oluyor bu da tadı etkiliypr tabii benden naçizane bir hatırlatma...