bugün

kadın ile erkek eşit değildir

kadın ve erkek farklı yaratıldı diye her alanda eşit değildir erkek daha üstündür diyemezsin.Kadın ve erkek sosyal anlamda eşittir efendim erkeğe sunulan her hak kadına da aynen sunulmalıdır.Evet erkek içiyor,sıçıyor yatıp kalkıyor diye bir kadın yapmamalıdır ama bu yapamayacağı için değildir kendisine yakışmadığı içindir.Çünkü kadında anne güdüleri vardır ve bir babadan daha duyarlıdır.kaldı ki erkeğin yaptığı davranışları onaylayan bir insanın akıl sağlığı yerinde olmasa gerek.
kadın ve erkek evet eşit değildir ancak bu eşitsizlik fiziksel anlamda olan eşitsizliktir,bu da büyük olasılıkla kız çocuklarının daha narin yetiştirilmesi ile doğru orantılıdır.istisnai durumlar dışında kimse kızına,kas yap spora başla vücut yap demez ya da bir şey taşınacaksa önce erkeğe söylenir evsel durumlarda kızların öne sürüldüğü gibi,ağır işlerde erkek çocuğunun görevi gibi benimsetilir.

not:anlatım bozuklukları ve yazım hatalarından dolayı kusura bakmayın bu saatte anlatım bu kadar da anlama nasıl bilemiyorum.