bugün

entry'ler (177)

sözlük ben yatıyorum sen de çok şeyapma

sahur sonrası uyumanın verdiği zevki yaşamak için ateist olsam bile oruç tutuyorum.

anneler günü saçmalığı

annesini seven kişi onu anneler gününde değil beraber olduğu her gün için mutlu etmeye çyalılır, ne kadar kavga kırgınlık olsa da ondan çıktık.

tornavida takımı olmayan erkek

erkek mi ? nonoş demek istedin galiba.

kalbe hidroelektrik santral kurmak

biküspit ve triküspit kapakçıkların arasına konulması gereken santral. üretilen enerjinin bir kısmı sinoatriyal düğüme verilerek verim arttırılabilir, ancak fazla enerji aktarımı kalp ritmini arttıracağından damarlara binen sıvı basıncı artar, damarlardaki mikro yırtılmalar damar dışına kan aktarımı ile sonuçlanır bunun sonucunda ise kaplte enfraktüs gerçekleşebilir. yapılırken dikkatli olunulması gerekir.yeterli cerrahi bilgiye sahip personel tarafından yapılmalıdır.

kancı isimli kız

kancığım demen için isminin sonunda k olup yumuşaması lazım. kancım diyeceksin.

barış atay meclis konuşması

adalet özgürlük uğruna benim askerimin, polisimin kanı dökülecekse sikerim öyle adaleti.

54 bin liraya satılan osiloskop

elektronik okuyan birisinin ıslak rüyası.

rapçilerdeki polis her yerde bizi arıyor tribi

vest sayd moruk ya oldskul genk yani. polis istese her yerde her şekilde adamı alır üstüne de mına kor. annesi babası tarafından sevilmeyen 2 tane denyo esrar adına 1 gün nezarette kalıyor ondan sonra bi icecube bi eazy havaları geliyor.

tabur komutanı

buyurun benim.

varım bira

şirketin yüksek bira fiyatlarına tepki olarak ürettiği bir nevi eylem niteliğindeki birası pardon arpa suyu.

vajina sertleşmesi

galiba herkes cinsel dürtülerini bu entry altına yazıyor.sözlük, amacı dışından çıkıyor.

atatürk vs allah

aşırı boş bir entry. silinmesi gerek.

minyon kızlardaki iri diri penis merakı

çok haklı bir varoluşsal isyan.

kelebek dövmeli kızlar

ben sikildim dövmesi.

koç holding

babamın eskiden müdürlük yaptığı şirket. eğer buraya kapak atılırsa insanın hayat standartı yükselir işinizden dolayı ingiltere Almanya gibi gelişmiş ülkelere toplantıya gidip dünya kültürünüzü genişletirsiniz. kendi üniversitesi olup oradan kendi şirketine kalifiye eleman mezun etmektedir (illa koç şirketine gireceksiniz diye bir şey yok ama 35 yıl önce fazla şirket olmadığı için mezun olan yine Koçta kalıyormuş).

hüseyin nihal atsız

Uluğ başbuğum, zamanında bir atsız varmış var olsun !

özel mesaj almak isteyen yazarlar

testesteron kokuyor bura amk.

israilin gazzeye saldırması

şaşırdık mı ? (bkz: Ortadoğu).

askerler de iyi kazanıyor

askerî pentatlon temel bir eğitimdir. genellikle komando eğitim bölüklerinde bulunur. acemilerin kusması veya bayılması ile sonuçlanır, burun kanamasıda normaldir. poligon dediğimiz şey diğer eğitimlere göre çok statik ve taktiktir, pratik gerektirir.
imza:askeri personel.

insanın büyüdüğünü anladığı an

otobüste muavinin beyefendi dediği an.