bugün

entry'ler (30)

beyaz atlet

giymeyiniz. giydirmeyiniz.

juventus taraftarıyla fener taraftarının farkları

kalite farkı.

istanbul köy ilişkisi

(bkz: fenerköy)

fıkrasına gülünmeyen adam

aha burda oscar versiyonu http://www.youtube.com/watch?v=VwJBO1z290M

atletico madrid

çok şerefli bir takımdır.

sevgilin güzel mi diyen soran mal arkadaş

ganka veriyor mu hihihehe versiyonuda vardır.

küçükken yapılan anlamsız şeyler

karanlık koridordan geçebilme yarışmaları..

facebook kullanmamak için 101 neden

1- (bkz: özel hayat)

dolmuşta erkek yanına oturan bayanın asıl amacı

eğer gerçekten otobüste yanına bir kız oturduğunda saplantılı düşüncelere giren varsa yazık.

yeditepe üniversitesi

üzücü olan bu okulda ki herkesin zengin ve salak olarak tanınması. evet üniversite okuması bile üzücü olan insan tipleri var ama bu devlet üniversiteleri içinde gecerli. bu okulda o kadar çok insan tipi var ki hepsini aynı kefeye koyma özellikle (bkz: tiky) demeye hakkınız yok. bu okulda tek derdi süslenip kırmızı cafe de saatlerce oturup kız düsürmeye calisan tiplerde var yarın ne yiyecegini düşünen insanda var.

birinin karşısına geçip tipine sokayım demek

bunu bir insanın karşısına geçip söyleyebilecek insan ne kadar az ulan diye düşündürür.

ferrarisini lpg ile çalıştıran adam

arabası firma tarafından geri alınacak adam.

bira

benjamin franklin abimizden : bira tanrının bizi sevdiğinin kanıtıdır

akasya durağı

asıl trajik olan bu dizinin türkiye de çok tutulması.. yahu allah aşkına benim aklım almıyor bu dizi nasıl ilgiyle izlenir arkadas?? gerçekten acayip sinirim bozulmustu. bir tane gerizekalı laz var nuri babacuğum nuri babacuğum başka bir bok yok. her hafta birini kaçırıyorlar hep aynı polisler orada sinan sen karışma diyolar. silahlı soyguncuları bıyıklı yaşlı herifle sinan navakt ediyor falan yani allahım sen bana sabır ver gene sinirim bozuldu.

inception

bu film hakkında o kadar çok söylenecek söz var ki.. bir film bu kadar mı sıradışı bu kadar mı bağımlılık yapabilir. nolan a zaten diyecek laf yok adamın kötü bir filmi yok zaten gene zekesını konusturdu. niye bunları anlatıyorum ki asıl trajik bir durumdan bahsetcektim. sinemada filmin sonundayken arkamda ki diyalog : ne yani hepsi rüya mıydı ? ne kadar acı dimi.

altı ayda ingilizce öğrenmek

6 ay uzundur efendim..klasik olcak ama 3 4 ay ingiltereye gitsen (ben malta yı tercih ettim) gayet güzel konuşursun. ha tabi ki asla bir ingiliz gibi düşünümezsin o tamamen ayrı bir olay.

tuvalette çıkan sesleri kamufle etme yolları

öksürmek, ıslık çalmak, telefonla konuşur gibi yapmak.. yanlız bunlar çok basit kurallar. birazdan anlatacağım şey zaman ve tecrübe istiyor. baktın okkalı bir bok yolda öyle öksürmekle falan olmayacak tam bok kendini boşluğa bıraktığında sifona bascaksın...zamanlama çok önemli ne önce ne sonra tam havadayken.

hayat kadını ile diyaloglar

başımdan geçen bir olay 6 7 sene önce falan gittik arkadaşla tabi ilk heyecan ama nasıl heyecanlıyım kalbim yerinden fırlayacak fıstık gibi genç kızlar bekliyorum hatta arkadaşla konuşuyoruz nasıl beğencez lan birini neyse o da ne hepsi 40 yaş üstü , şişko buruş buruş suratlar, ellerde sigara püfür püfür.. daha o şoku atlatamadan kapıdan girdik ve kadın ne dese iyi? gencecik delikanlısın sevgilin yok mu ? cevabım da aynen şu : şey aslında ben şey yapmaya gelmedim arkadaş tek gelemedi.

türk milletini en çok seven milletler

avrupa ülkeleri özellikle fransa olmadığı kesin. lan düşündümde aslında kimse sevmiyor bizi. san marino, trinidad tobago, papua yeni gine falan seviyordur belki..

21 yaşındaki çocuğunun hayatına karışan baba

kendi çocuğuna modern bir işkence türü yapan baba çeşitidir ve ülkemizde fazlasıyla bulunmaktadır. bu şahsiyetler çocuğunun evleneceği kızdan tut okuyacağı üniversiteye kadar kendi karar verir. çok acı bir durumdur. çocuğun sesi çıkmaz yada çıkamaz. çocuktaki etkileri ise hayattan bezer, çekingen büyür, kendi başına hareket edemez vb. babası ise iyi bok yediğini düşünür ben oğlum için en iyisini düşünürüm zırvalıklarından bahseder.