bugün

entry'ler (194)

koca oğlan

iri yarı, cüsseli mahlukları tanımlamaya yaran sözcük birleşimi *

josh holloway turk olsun kampanyasi

Türk Milli Takımında oynamak için öncelikle yapması gereken aktivitedir, daha sonra Kurtlar Vadisi, Avrupa yakası gibi dizilerimizde oynayıp, gerekirse kendisine Josh ve Menekşe, Joshtum mu Tam Josharım gibi yapımlar eşlik edecektir.

1 psikoloji lisansustu ogrencileri kongresi

Bu yılkine Ankara Üniversitesi'nin ev sahipliği yapacağı ve tarih olarak tam da Kpss sınavının olduğu haftasonu seçilmesi sebebiyle gidip gitmemekte kararsız kalınan kongredir. (bkz: Ancak sunum konuları ve aktiviteler gayet güzeldir)

entry yerine giri diyelim mi kampanyasi

Emirlere alışkın kimi yazarların demokratik şekilde bir kampanya oluşturulması için paylaşıma ve farklı düşüncelere açık başlığa b.k attığı, kimilerinin de başlığı görüp yoruma gömülürken "evet evet girdi güzel" şeklinde giri önerisine bir alt öneriyle destek verdiği kampanyadır. (bkz: yıllar önceydi çokta güzeldi)

kahve icmeye gelmez misin

iyi bir gündü gezdik eğlendik ama yeter benimle sevişmek istemezmisin manasındaki cümle.**

benden yazar olmaz sozlugu

hakkında yazılmış 181 entry gördükten sonra * bunların cıktısıyla yapılabilecek ve kütüphanelerde bulunabilecek eserdir.*

kaliteli yazarların ekşi sözlük e transferi

(bkz: kaliteli yazar)??? *

ozel mesajlari silmenin saatler surmesi

(bkz: abartmayın efendim)o nasıl bir özel mesajdırki bırakın saatleri bir saat süre görsün.*

fener herkesi solladi

Uluslararası Futbol Tarihleri ve istatistikleri Federasyonu'nun değerlendirmesinde ağustos ayı sonu itibariyle en başarılı Türk klubü secilmiştir. http://www.milliyet.com.t...06/09/08/son/sonspo22.asp

hoca nasreddin

(bkz: nasreddin hoca)

kürt sorunu

Kırsal kesimdeki köylerimizde sıkca rastlanan sorundur,pek çok köylümüzün hayvanları kurtların saldırılarıyla telef olmaktadır *

steteskop sirtindayken gegiren insan

Görevi başındaki doktoru hayattan sogutan eylemin sahibidir,model alınmamalıdır

sevgilisinin elini tutarken erekte olan genc

sevgilisinin elini tutmasını beklemeden erekte olan genc için alkış istiyorum,hayatın tadını çıkaranlara

nesli tükenen popüler olmayan uuser lar

altına benim ,geldim ,biri beni mi çağırdı diye entry girme hevesi duydugum ama yukardan ayar almamak için kendimi tuttuğum başlık *

popüler yazarla mesajlaşıp popüler olamamak

-Anne ben bugun Tuna kiremitçiyle mesajlaştım
-Telefonunu nerden buldun
-Bulurum ben...

sozlukte hatir gonulculuk

Gereksiz pek çok başlıgın ve formata uymayan entrylerin silinmemesiyle anlaşılan hadise.

dit dit diridiri dit dit

(bkz: sözlükte hatır gönülcülük)

hepsi

Girişindeki bizide dövsün hayatsözleri beni benden alan Tempo şarkısının sahibi gruptur

yeni uu otomasyon sistemi

(#608978)

ceza nin dugunde sarki soylemesi

Anonsu yapan kişinin şimdi gelinin annesiyle babasını breakdance davet ediyoruz,gelin damat kafacopter atmaya gibi çağrışımlar doğurabilecek,ceza eşliğinde gelin damatın nasıl dans edebileceği hayal edilemeyen aktivite ama çok hoş olurdu kanımca..