bugün

entry'ler (55)

congratulations kelimesini okumaya çalışan türk

Amerika da okumuş ingilizce öğretmeninin kıngıraculeyşıns diye okuduğu kelimedir.

sözlük yazarlarının yaşamak istediği yerler

Ülkemizi ayrı tutarak söylüyorum Singapur'da yaşamak istedim. Temiz ve küçük bir şehir devletidir.

multi oslu telefonlar

LG`nin üreteceğini söylediği hem android hemde windows phone işletim sistemlerini aynı anda içeren yeni nesil akıllı telefonların kullandıkları işletim sisteminin adıdır.

multi os

LG`nin üreteceğini söylediği hem android hemde windows phone işletim sistemlerini aynı anda içeren yeni nesil akıllı telefonların kullandıkları işletim sisteminin adıdır.

samsung galaxy s4

Note 2 den s4 de geçilmez s3 ten de gerekli değil ama yine de adından çok söz ettirecek .

samsung galaxy s4

Samsung'un mart 2013 te piyasaya açıklayacağı yeni amiral gemisidir. Benim gibi s3 sahiplerinin biraz üzecek gibi 1 yıl geçseydi be kardeşim.

bir derste yüz sayfa not dayayan hoca

o verdiği yüz sayfadan sınavda bir soru sorar.

yazarların başlarına gelmesini istemediği durumlar

son hafta çalışsam yeter deyip son haftayı hasta geçirme durumudur.

sözlük yazarlarının inanmadıkları

13 sayısının uğursuzluğu ve ayna kırılmasının muhtemel sonucudur.

sözlük yazarlarının bildiği yabancı diller

yazarların bildiği yabancı dillerdir. benim için ortanın üstü ingilizce.

sözlük yazarlarının bildiği yabancı diller

yazarların bildiği yabancı dillerdir. benim için ortanın üstü ingilizce.

kackez

9gag sitesinin türkçe versiyonudur. oradaki espirileri Türkçeleştirerek paylaşan sitedir.

edebiyat dersinde de okuma parçasını sana okutması.

koskoca amfide " beni seçmesin" dediğiniz anda hocanın size soru sormalıdır. (üstelik soruyu duymadıysanız durum daha vahimdir. )

her bölümün zor olduğu gerceği

Üniversitelerde kolay bölüm yoktur. Kolay kazanılan bölüm vardır. Yoksa her bölüm zeka ister.

berberin saç tasarım merkezine dönüşmesi

Berberlerin erkek saç tasarım merkezi olup aynı işe daha fazla para alma gayreti sonucu çıkmış ve bir trend haline gelmiş durumdur.

film izleyerek ingilizce öğrenmek

4-5 cümleden birini anlamıyorsanız sadece vakit geçirirsiniz.

lys 2013

Planlı değil it gibi çalışılırsa başarılı olunan sinavdir. Siz birincilerin dediklerine inanmayın.

grand theft auto v

4 de kasanın laptop da 5 i çok güzel oynarım artık.

doktorların hastalarla senli benli konuşması

aslında öğretilen beyefendi ve hanımefendi diye konuşmamız gerektiğidir ama öyle konuşan kendinin öyle konuşunca daha çok sevileceğine inanlar olabilir. gerçi kimileri de beğeniyor teyze amca diye hitap edilmesini.