bugün

entry'ler (105)

helper

mynet in baştacı, gururumuz. Helin adında birde yengemiz varmış. Allah bağışlasın..

en komik atasözleri

birinin seni unutmasını istemiyorsan, ondan borç para al.

sevmediği kızla sevişebilen erkek

seviştiğini zanneden erkek.

çalıştırdığın arkadaşının senden yüksek not alması

boynuz kulağı geçer atasözüne örnek bir durumdur.

dün yoğun bakım bugün yoğum bakın

bu şey gibi olmuş. dünyada 3 tane doğan vardır.

-1 sezeryanla doğan
-2 normal doğan
-3 nihat doğan.

eve giren hırsızı sikerek cezalandırmak

tecavüz suçundan içeri girmektir. haklıyken haksız duruma düşmektir.

uyuyan moderatörler

(bkz: uyku modu)

ucuzacik com

(bkz: yavasacıt com)

helper

irc server ların yardım odalarında kullanıcılara irc hakkında tüm konulara destek veren op.

sezen aksu

yorumuyla türk madonnası olan, sanatçılığıyla ise; madonnayı bile kucağında oynatacak kaliteye ve güce sahip, yeryüzüne 100 yılda bir geleceğine inandığım özel insanlardan biri...

sinan tosun

magazin gazetecileri derneği başkanı olmuştur. kendisi eski muhabirlerdendir. kendisi kadınlara olan düşkünlüğüyle tanınır. son derece çapkın bir arkadaşımızdır. ancak kendisine sözüm var kimseye söylemeyeceğime o yüzden tanışdığı kızları genelde internet sitelerinin arkadaşlık sitelerinden bulup, sonrada tanıdığı, haberini yaptığı mekanlarda ücretsiz, dilediğince eğlendirdiğini yazmayacağım. o yüzden bu konulara hiç girmiyorum. kendisine başkanım hayırlı işler, bol güneşler diyorum.

fotoğraf aktarma muhabiri

foto muhabirleri gibi fotoğraf çekmeyip diğer foto muhabirlerinin fotoğraflarını kendine kes yapıştır yapan, fotoğraf aktarmayı meslek haline getirmiş, bu davranışla muhabirliğin içine sıçmış insan türü...

değer özergün

eski magazin gazetecilerindendir. aynı zamanda çok sevdiğim bir dostumdur. en son sabah gazetesinin günaydın ekinde haber müdürü olduğunu öğrendim. ağırbaşlılığı, az konuşup öz konuşan, işinde ciddi, zaman zaman anlamakta zorluk çektiğim bir kişidir.

uğur soysal

sosyete ve magazin camiasının en eski muhabirlerindendir. iş yapmaktan çok çevresindekilerle alay eden, hiçbir meslektaşını beğenmeyen, kendisi daha çok millete kulp takmakla meşguldür. "en güzel savunma saldırmak" onun için yazılmış bir yaşam felsefesidir. o kadar insanları küçümseyip duruyor yıllardır, acaba kendinin küçümsediği kişilerden ne farkı var çok merak ediyorum. hiç kimse herşeyi bilemez. gerek sosyete, gerekse magazin dünyasında kendisini tanımayan yoktur. ancak bi gün karşısına çıkıp sorsalar "uğur yahu be kardeşim kaç yıldır bu işi yapıyorsun. gelmişin 45 yaşına. bu zamana kadar ne iş çektin?" deseler acaba cevabı ne olurdu çok merak ediyorum. o güzelim omuzlarına fotoğraf makinesinden çok laptop daha çok yakışıyor, anladın sen onu uğur soysal...

(bkz: fotoğraf aktarma muhabiri)

otobüs sıkıntıları

(bkz: otobüste arkayı düşünmeden koltuğunu indiren tip)

en büyük işkence

saba tümer'in gülme krizine girmesi..

2050 yılında dünya

önümüzdeki 40 sene içinde yeryüzünde yaşanması muhtemel değişimlerdir.

-8.köprü. namıdiğer adını sen koy köprüsü.
-1.boğaz köprüsünün trafiğe kapatılması, yayaya açılması.
-teknolojinin tavan yapması, veri depolanacağı alanların genişlemesi, artık sıktıbyte harddisklerin piyasaya sürülmesi.

derenin üzerine apartman yapmak

Rize'de, bir kazı sırasında en yükseği sekiz kat olan birçok binanın temelinden dere geçtiği ortaya çıktı. Şehir merkezindeki Şeytan Sokağı yolunda yapılan kazı çalışmaları ilginç bir imar hatasını ortaya çıkardı.

http://www.haberkapisi.co...bina-yapmislar-133176.htm

uykusuz okuyan minibüsçü

sadece uykusuz olduğunda okuyup, üfleyebilen dindar minibüsçüdür.

yer bulabilmek için bir iki durak öncesine yürümek

(bkz: otobüs sıkıntıları)