bugün

entry'ler (64)

kyk borçları silinirse oy vermem

Borçlar silinmezse oy verecek mısın ? diye sordurtan sorudur. Hatta gerçekten merak ediyorum cevabını bekliyorum

kendinizle kavga etseniz kim kazanır

Kendim kazanırım büyük ihtimal.

hayatın kendini sürekli tekrarlıyor olması

Sıradanlaştık. Sistemin bizi bir robot gibi yetistirmesine boyun eğip hayatın akışına ayak uydurarak o akışa kaptırdık kendimizi.

mutlu olmak

Mutluluğu hep uzaklarda aradık. Elimizdeki zenginlikleri görmeden ulaşamadığımız ne varsa mutluluğu onda sandık. Bi gün çok zengin olursak mutlu olacaktık, veya sevdiğimiz insan bizim olunca dünyanın en mutlu insanı biz olacaktık, hep neye ulaşmak zor ise mutluluğu onunla bağdaştırdık. Hep fazlasını isteyip daha mutlu olacağımızı sanıyoruz farkında mısınız? Neden sahip olduklarmizla mutlu olmaya yetinmiyoruz? Çocuklar neden hep mutluluklar biliyor musunuz çünkü düşünecek tek şeyleri sahip oldukları değerler, elinde olmayan şeyi düşünmez fazlasını istemez, mutluluk onlar için anı yaşamak tadını çıkarmaktır. Neden çocukken cocuklugumuzu yaşayıp da gençken gençliğimizi yaşayamiyoruz. Zamanı mutsuz gecirerek öldürüyoruz gençliğimizi.
Etrafıma bakıyorum insanlar mutsuz, birbirlerine karşı soğuk herkesin kendine göre sebebi var mutsuz olmak için. Ama aynı derece de mutlu olmak içinde onca sebep varken sadece olumsuza takılıp günlerce mutsuz olabiliyor. Neden kendimize bu kötülüğü yapıyoruz!!!
Artık bırakın mutsuz olmaya bahane aramayı, yaşamın tadını çıkarıp etrafa mutluluk saçın.
Yoksa bir ömür mutluluğu aramakla mutsuz bir şekilde geçer.

pozitif fotoğraflar

görsel

dudak dudağa öpüşürken eller ne yapmalı

Herkes kalçadan tutun felan demiş ya azıcık özgün olun. Misal kilodun içine sokun tombala felan karıştırın.

bitkisel hayatta tecavüze uğrayan kadın

Uyanırsa olayı öğrendiğin de beyin ölümü gerceklesmesi muhtemeldir.

bitkisel hayatta tecavüze uğrayan kadın

https://www.google.com/am...aki-kadin-dogum-yapti/amp

ABD'nin Arizona eyaletinde yaklaşık 10 yıldır bitkisel hayatta olan ve tecavüze uğrayan bir kadın doğum yaptı. Hastane personeli, bitkisel hayattaki kadının hamile olduğunu doğum yapana kadar fark etmedi.

kızlık zarını diktirip erkek kandırmanın hazzı

Acaba dikmeden önce bi turda doktor sikiyomudur diye düşündürür.

tek cümlelik bir intihar notu hayal et

Tanrım kollarını açar mısın? Artık sarılacak kimsem kalmadı kollarına geliyorum..

bamya pipili ve çeri domates testisli olmak

Bir manavın gözünden dünya. Daha fazlası için
(bkz: şeftali kukulu ve portakal göğüslü olmak)

bebek istiyorum ama karı istemiyorum

Bebek istemeyip karı isteyen arkadaşla anlaşın ortak karıya girin bebek senin olsun karı onun.

asla affetmem dediğiniz şey

Bir buçuk iskender olsa affetmem indiririm mideye.

2 ocak 2019 çankaya üniversitesi nde cinayet

eğitimi kalitesizlestirdiniz parayla okumak nedir? Parayla herşeyi satın alabileceğini düşünen kendini bilmezlerle dolu bu özel üniversiteler. Suçu neydi acaba ne hallerle okuyup akademisyen olup vatana millete hizmet isteyen o genç kızın. Ve cezası ne olacak tertemiz bir cana kıymanın hangi ceza karşılayacak o ailenin acısını dindirmeye. eğer bu dünyaya insan getirecekseniz kendiniz eğitin önce okula bırakmayın işi. yoksa işlenecek suçun dolaylı faili de siz olursunuz.

kısır kadın

Anne olmak her kadının yaşamak istediği bir duygudur sanırım. Kendi elinde olmayan sebeplerden dolayı insanları yaftalamak kimin haddine. Ya sizin başınıza da gelirse çok mu guveniyosunuz çükünüze amk veletleri sizi.

yazarların en sevdiği üniversite dersi ve hocası

Ceza hukuku Muhammed Emre Tülay. Dersi sevdiren adam, 4 saat dersi sıkmadan eğlenceli bir şekilde anlatıyor kendisi selamlar kendisine.

helal olmayan arabaya binmek

Kaza yaptırır.

2018

Noldu yaa foton gitti.

piyango bana çıktı

Piyango çıkmayan 35242725 kişinin söylediği fakat çıkan 1 kişinin
asla söylemediği cümle.

şaka maka 3000 yılına 81 yıl kalması

Sozelcilere vay aq dedirttiren durum.