bugün

hayatınızdan estim ve gittim.
aşk ile yaşayın.
"en azından denedim".
Burası aracılığıyla kumarı bıraktığımı ilan ediyorum.
yapamadım.
Kötü şeyleri görme ihtimaline bir son vermek için..
Sizleri meşgul ettiğim ve hayatınızda yer kapladığım için özür dilerim.
götünüze kına yakabilirsiniz.
yaşadığım hiçbir an buraya, sizlere ait hissedemedim, cehennemi yaşamaya devam edemiyorum.
kalp kırıklıkları mıydı büyüten, yeterince büyümüş her insan gibiyim şu an.
iyi eğlenceler.
Şahin olup uçacağım dağ başına, yağmur olup yağacağım saçlarına, senden evvel ölmek istedim affet.
"ben herkesi affettim, sen de beni affet anne" ya da sadece "beni affet anne" olarak düşünülebilir.
see you never.
bitse de gitsek. bitmedi ben gittim.
Hayat bir sürü şeyi unutmak demek; hayallerimi, geleceğimi unuttuğum gibi siz de beni unutun, üzgünüm.
Game over.
vallahi tek cümle yazacaktım. ne ara kaptırdım kendimi hiç anlamadım. meğerse ne kadar da doluymusum

kendimi yok etmenin, var olmaktan daha kolay olduğu bir hayata doğduğum gün belliydi sonumun böyle olacağı ve bu yüzden doğum haritamda hayatın ortasında kendi eliyle gelen ölüm anlamı çıkınca hiç şaşırmamistim.
bugüne kısmetmis.
dedemin ölürken bütün acılarınızı, ağrılarınızı, hastalıklarınızı yanında götürdüğünü söylerdiniz. umarım adını verdiğiniz ben de aynı şeyi yapabilirim. hayal kirikliklariniz da dahil.
Bana bahşedilen bu hayatı sevemedim.
Bu ilk ölüşüm değil.
Bu akşam ölürüm beni kimse tutamaz.
Üzgünüm anne her ne kadar geç olsa da artık anladım bu dünyanın yalnızca zihnimde güzel olduğunu.
bitti, bittim.
Mademki Hayatımdaki herkes yalan, ben de bu yalan hayata gerçekten veda ediyorum.
Beni bu raddeye getiren,emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.