atatürk de ne kadar üzülmüştür ama dediğim saçmalık.
atatürkün sanki siqinde adam ölmüş seni düşünecek amq çomarı.
bundan sonra ne yapacağız ülke olarak, bittik yıkıldık mahvolduk şeklinde derin endişe ve korkulara gark olmama neden olan başlık, hala şoktayım ne mok yiyeceğiz diye düşünüp duruyorum lütfen sev sen sevmezsen yer yerinden oynar Atatürk ismi yok olup gider bu haksızlığı yapma lütfen dediğim başlık ( yani kıçımla gülüyorum ...)
Sikimizde olmayan beyaaan.
O da yaşasa zaten sana bayılırdı.
tarihe not düşülsün diye söylüyorum,

bu beyan mevzu Hukukumuza göre suç içermez.

diyebilirsiniz yani babalar serbest.
herkes istediği kişiyi sever sevmez kendini bağlar sadece.
anası fransız babasi yunan çocuğunun beyanidir , kaale almayın lütfen..
Hani Latife hanımın annesi filan dese tamam da size ne oluyor acaba?
Atatürk ün de çok umrumda idi Sanki senin gibi sözlük trollüğü yapan birisi!!!
oda seni sevmiyor zaten kafaya takma liseli.
Atatürk'ün çokta skindeydi.
Bana bak Danniel oda sağ olsa seni sevmezdi, Bak Jossiel pardon Clara pardon Tom bi defol başlıktan dedirtir.
Sevmediğin insanı neden düşünüyorsun ki o zaman. Unut gitsin sende rahat et bizde rahat edelim.
Sen sevme zaten insan. Bak büyük lider erdoğan var git onu sev mesela hadi bakıyım dünya lideri miladerim hadi.
Ulan atam ne koymuş ve..100 yıldır çıkaramadı Yunan tohumları ve kodumun münafık yobazlari..
susun deli konuşuyor;
-konuş deli.
düsmanlarda sevmiyordu Atatürk ü. büyük oyunu bozmustu.

rengin belli. kimsenin umrunda da degil.
Atatürk’ü kim sevmez; halis Türk çocukları cepheden cepheye savaşa giderken ingiliz muhipleri derneğini kuranların torunları sevmez, Yunan’ın işgal ettiği topraklarda türbelere kurşunlar sıkılıp sandukalar tekmelenirken kuyruğunu kıstırıp Yunan’a ekmek, aş, kadın verenlerin torunları sevmez, Anadolu yanarken saçını tarayan orospuların torunları sevmez. Bırakın onlar sevmesin zaten.
Ama onun kurdugu ülkede yasiyorsun.
sevmeyebilirsin. o seni bağlar. yalnız saygı duymak zorundasın. saygı da duymuyorum dersen, atatürk' ün kurduğu ülkede, atatürk' e saygı duymuyorsan ne işin var bu ülkede onursuz, gurursuz diye sorarlar insana.
Tarihe not düşülsün diye söylüyorum,

Buradaki bir nicke alenen küfür etmekte kanunen bağlayıcı hiçbir şey yoktur. Çünkü nick anonimdir.

Ama anonim bir nick, milli ve kutsal değerlere, isim vererek şahıslara, devlet büyüklerine, milli kahramanlara, ırklara dinlere vb. hakaret ederse bir emirle o anonim nickin sahibi kullandığı sözcüklerin bedelini öder.

Yani anonim bir nicke hakaret serbesttir ama anonim de olsan gerçek şahıslara kimse hakaret edemez.

Mesela ben az sonra bu başlığı açan ve atatürke hakaret etmeden Söylenebilecek en kötü şeylerin söylenebileceğini iddia eden nicke alenen küfür edeceğim. ama normalde küfür ettiğim kişiye sosyal medyada falan adı soyadı yada resmi belli iken küfür etseydim bunun kanunlara aykırılığını göz önünde bulundurmak durumundaydım. Alenen bir nicke küfür ettiğimde sadece sözlük kurallarını ihlal etmiş olurum ve en fazla çaylak olurum.

Yani sözün özü;

Kanunlara dayanarak söylüyorum ki bu başlığı açan nick nankör bir o.ç.'dur.

Annesi gayet namuslu bir ev hanımı olsa da bu nick süzmedir.

Teşekkürler.

*hadi beni şikayet et.
" senin gibiler sevseydi bu kadar değerli olmazdı zaten " dedirtti.
kuru kuru söylemekle olmaz

ispatlamak için sözlükten 30 kişiye vererek

ispatlamak gerekir.
Ne ataturk Mus aq birakin olmus adamin yakasini artik.