bugün

(bkz: ulu forum)
Sadece bir anket.
bir kız seveceksin göze alamayacağın hiç bir şey olmayacak ama bekaretini kaybetmiş diye sıkıntı yaratacaksın vazgeçeceksin felan filan bu nasıl herşeyi göze almak oluyor ? ikinci anlamadığımda bakir olanlar için bekaret önemli olabilir evet anlayabilirim ama bakir olmayanlar için bekaretin önemli olması bu nasıl bi iki yüzlülüktür nasıl bir alçaklıktır anlamam.
burdayım.
Bekaret beyindedir taaam mı geyiği yapmaya gerek yok. Önemlidir!
DELiKLi BONCUK YERDE KALMAZ.
bekaret bir kızın için önemli olmalı bence.

ama sabahtan akşama kadar "zina, cinsellik, fuhuş" vs. başlıklardan çıkmayıp bunları düşüneceğine,

bir kere verip kurtulsun daha mantıklı bence.

ateşi söner belki.
Önemli olmasa bu başlık açılmazdı. Tabiki önemlidir.
(bkz: Önemli değil diyenler özel mesaj atsin)
Bir erkek olarak benim için önemlidir. Beni biri silkecekse ilk karım silksin.
Önemlidir. Geri kafalı diyebilirsiniz. Benden başkası sahip olmamış olsun sevdiğime. Ben de kimseyle bir halt karıştırmadım o yüzden. Eğer karıştırırsam o zaman susarım.
Önemlidir. Başkasının karısı olmuş -hem de nikahı olmadan- bir hatunu kim evine kadınım diye alır.

Evet, bakirim. Gerçi bakir olmayan erkekte başkasının altına girmiş bir kadını karımdır diyerek koynuna almak istemiyor.
Bakire olmadığını gizleyen bir sevgiliniz varsa önemlidir.
Arkanızdan daha başka bir sürü iş cevirir. Güven olmaz.
(bkz: kendin gibi birini bulmak)

bu kadar basit sen neysen karşındaki de öyle olmalıdır önemli diyenler haklıdır bu konu da .
Bakir + bakire = normaldir.
Not bakir + bakire = piç erkektir.
Bakir + not bakire = Bisikletten düştüm aşkımdır.
Not bakir + not bakire = geniş aile.
onemlidir ama bir yasa kadar. yazik lan, bu turk toplumunda hep aile ne der diye, bir bakmissin ki yas 40'a gelmis, hala bakir ya da bakire kalmissiniz. dunya ne garip, martilar falan...
önemlidir çünkü neden önemli olmasın?
Hayır hiç önemli değildir.
Benle evli iken bile başkalarıyla cinsel ilişkiye girebilir. Normaldir yani.
ilkimin ilki olmak istemek bence hakkım.
klasik cevabı vericem; ben bakirsem o da bakir olacak, değilsem zaten öyle bir hakkım yok.
Değildir.

Kendimde olmayan seyi başkasından talep edemem.
islam'da zina yapan birisiyle ancak zina yapan başka birisi evlenebilir (nur-3).

dolayısıyla bir müslüman için bekaret gayet önemlidir. aman yobaz demesinler, aman toplumda kabul göreyim, dışlanmayayım diye eğilip bükülmenin anlamı yok. hiçbir müslüman kafirlerin dünya görüşünü benimsemek zorunda değildir.
Önemlidir ancak önüne gelen le yiyisip sonrada bakireyim diyen kafa da uzak dursun tam anlamıyla kız oğlan kız.
önemli değildir. patlak olsun güzel olsun.
nefes almak kadar önemli.

saygılar sunuyorum azizim...