bugün

entry'ler (15)

insanlar neden küfürlü konuşur

rahatlatmaz. sadece bi özentilik. hakaret etmek insana zevk de aldırmaz. mutlu da etmez. lütfen siz de yapmayınız.

en sevilen tişörte çamaşır suyu sıçraması

yine de giyerim. seviyorsam giyerim. seviyorsam eğer sevmese de severim. git dese de severim. yıpransa da yırtılsa da severek giyerim. her konuda bu böyledir.

trip atmayan kız

trip atmak sanıldığı kadar ergen ve hoyratça bi davranış değildir bana göre. karşındakinin bazı şeyleri anlamasını istersin ama sen söylemek istemezsin sadece. o seni anlamalı ki sen ona daha bi bağlan daha bi sev.

sevişmeden evlenmek

evlenmeden sevişmekten kötüdür. değil midir?

düğün makyajı 2000 tl

bu düğün elbisesi, makyajı meselesinden dolayı 15 yaşında bi karar almıştım. evlenmiyorum.

sen ona bakarsın o zaten sana bakıyordur

yaşayamadım. çok istedim, bakmadı hiçbir zaman.

bikini giymek için diyet yapan kadınlar

erkeklerin nasıl gördüğü önemli değildir. ben aynada dümdüz görmeliyim karnımı!

plüton

sana böyle yapılmasına izin verme, yaklaş bize yaklaş!

içine kapanık olmak

olmamak için gereksiz çaba gösterdiğim ama bunu yaptıkça aşırıya kaçtığım durum.

sözlük yazarlarının itirafları

bana güven diyene güvenir bana inan diyene inanırım. çok sever, yıllarca unutamam.

lisede yapılan manyaklıklar

sevdim. daha büyük bir çılgınlık var mıdır?

seni hala seviyorum diyen eski sevgili

ayrılırken bunu yazdı bana. ne yazılabilirdi ki o anda?

sözlüğe bir isyan bırak

yazar olmanın bu derece zor olmasıdır. belki içimde yazmak istediğim bir çok şey varken bi anda son bulabilecek bi şey.

mide bulantısına iyi gelen şeyler

benim gibi kusamayanlar elbet vardır içinizde. gecenin bitmesini beklerim ağlaya ağlaya. maden sularını tek tek üst üste içerim fakar hiçbir işime yaramaz. çok kötü bi durumdur kimsenin yaşamaması dileğiyle.

hoş geldiniz

şimdi bu ekran karşıma çıktı ve ne olacağı hakkında pek bi fikrim yok.