bugün

entry'ler (156)

bir anda değişen ruh hallerine sahip kişi

Bir Psikolojik rahatsızlık olan, bipolar bozukluk( manik depresif) olma ihtimali olan kişidir.

sözlük yazarlarının mal varlıkları

hayattaki tek varlığım doğru sözüm ve iki topumdur.

torrent

sayesinde bir çok anime, film ve diğer herşeyinden yararlandığım hatta şu an Fullmetal Alchemist Brotherhood'u çekmekte olduğum internetin olmassa olmazlarından muhteşem alış veriş kaynağımız.

evcilik oyunu

http://alkislarlayasiyoru...lenmeden-bacimizi-elledin

-bu videoyu izledikten sonra showtv den resmen soğumama neden olan, insanların kendilerini bariz bir şekilde kukla yerine koyup, yapmacık hareketlerle sırf ben televizyondayım ünlü olcam, kocam diye tanıdğım bu adama hergün veriyorum diyerek egosunu tatmin ettirdiğini sanan, yapımcısından tutun programda karı kocayız diye geçinen bi alay gereksizlik sebebiyeti veren, canlı yayın tarafından yönetilen kuklalardan ibaret, program diye nitelendiremediğim '70 milyona eziyet oyunu'

koyun döven çoban

o rus bu çocuğu.

bir erkeğe dört hatunun düştüğü bölümler

şu an hangi üniversite olduğunu hatırlayamıyorum ama bi arkadaşımın arkadaşı ''okul öncesi öğretmenlik'' okuyor, ve sınıfındaki 100 e yakın kız arasında tek erkek kendisi.

sözlükteki eskişehirliler

-onlardan biride benim diyemediğim durum..
-buyrun benim diyemediğim bir durum.
-benim de aralarında bulunamadığım yazarlar grubu.
-içine dahil olamadığım yazar grubudur.
-doğum yeri eskişehir olamayan yazarlar grubundayım.
-evet ben değilim.
edit:artık yine değilim.
(bkz: hala değilim :(
-yoklama epey bi önce başlamış biraz geciktim sanırım ama arka sıralardan sesleniyorum. Ben değilimmm.
-bendenizin de bir neferi ''olamadığım'' eskişehir li uludağ sözlük yazarları.
-aa bu ben değilim lan.
-doğum yeri eskişehir olamayan yazarlardanım. ( ama olmayı isterdim)
-buyrun ben değilim.
-dahil olamadığım kitle.
-biride ben değilim.
-ne anne ne baba tarafı hiçbirimiz değiliz.
-birinin bana seslendiğini işitemediğim başlıktır.
-benim benim diye atlayamadığım durumdur.
-övünemediğim bir durumdur.
-eskişehir'de yaşamayan biri olarak; ben değilim.
-doğma büyüme olamadığım. canım memleketim diyemediğim durum.

not: daha kaç farklı şekilde yazabilirdim bilmiyorum ama eskişehirli olmadığım için burdaki tüm entrylerin olumsuzunu aynen yazarak başladım işe.
-ama şunu söyleyim gerçekten eskişehirli olmayı isterdim. böyle biyerde yaşamak güzel olurdu. eski şehirli yazarlara sevgiler, saygılar..

anneye bilgisayar kullanmayı öğretmek

anne mausu biraz yukarı doğru kaldır dediğimde bunu gerçek anlamıyla anlayıp mausu masanın üstünden yukarı kaldırıp -ee niye gitmiyor bu şeklinde cevap vermesiyle beni kahkalara boğan durum. öğretilemsi bu kadar zor bir şey, uzak durulması gerekir..

2 apartman öteden gelen sıçma seslerini duyabilmek

şüphesiz ki o ''daredevil'' dir.

televizyonda saçmalayan kişi yerine utanmak

bu bir hastalık mıdır bilemiyorum, bunu her yaşadığımda kendime sadece 2 soru soruyorum;
acaba bu utanç duygusunu sadece ben mi yaşıyorum, yoksa herkeste mi olan birşey. ve diğer ikincisi de ;
'' lan ben değil gerizekalının biri saçmalıyor sen niye utanıyosun, niye daha fazla o adamın saçmalıklarını duyarken gülmek, kopmak yerine niye kanalı değiştiriyorum beni tutan ne ?? '' bu soruyu her defasında soruyorum kendime, o saçmalayan zihniyetleri izlerken, ama sanki ben saçmalıyormuşum gibi hissediyorum kendimi, ve hemen kanalı değiştirip 10 sn sonra geri açıyorum acaba ne oldu diye, çünkü merak ediyorum izlemek istiyorum aslında ama dedim ya istem dışı engelleniyorum. bu nedir, nasıl bişeydir hala çözemedim çok garip bi duygu. bunları genelde ''ferhat güzel, nihat doğan vs.. daha birçok kişide ve bazı programlarda yaşıyorum..

not: bu arada 1. sorumun cevabını bu başlıkta buldum, başlığı açan arkadaşa teşekkürler :D

fairy tail

her pazartesi yeni bir bölümüyle karşımıza gelen, fakat dün; yani geçen pazartesi, ne olduğunu bilemeziğimiz bir sebeple 49. bölümü yayınlanmamış muhteşem, beni benden alan anime-i efsane.

sürtünme kuvveti yoktur diyen beyin

sürtünme yoluyla hiç boşalmamış beyindir.

çirkin kadın

çirkin kadın vardır. hatta gözünde saç çıkmış olanı bile...

the it crowd http://galeri.uludagsozluk.com/r/cirkin-kadin-58086/

şimdi buna çirkin kadın yoktur, bakımsız kadın vardır ya da biraz vodka ve makyaj ile telafi edilebilir hatta kese kağıdı geçiririz lan ne olcak diyebilir misiniz ?

unutulmaz film replikleri

The Shawshank Redemption ;

andy : Sana satranç öğretebilirim, ama bunun için taş lazım.
ellis: Bence bu yıllar sürer.
andy : Yıllarım var, ama taşımız yok..

çok düşünen insan

filozof olmaya uygun bir insandır. hatta olmuştur. hatta ki hatta çoktan kafayı bile yemiştir.

16 yaşında el ele gezen liseli sevgililer

bu yaşlarda el ele geziyorlarsa genelde, kız; meslek liseli oğlan ise (bkz: apaçi)dj takınan insanoğludur.

ezan okunurken dinlenebilecek müzikler

yoktur, olamaz. saygının başladığı yerde lüzumsuzluk biter.

bir kadının en çekilmez olduğu an

en ufak bişeyde beni aldatıyormusun dediği andır hiç susmaz, devamlı bunu sorar.

ferhat güzel

http://www.resimupload.co...5622128_267108_31496.html

apaçi

http://www.resimupload.co...5622128_273692_57726.html