bugün

analizmerkezi.com sitesinin genel yayın yönetmeni.
http://www.analizmerkezi.com/
bildiginiz reklam kokan ne zaman ne yapacagi hic belli olmayan asla bir saf tutmasini beceremeyen islami kendi kural cercevesinde insanlara asilamaya calisan namazin farzlarini bile degistirmeye kalkisan bir aksam namazindan sonra "aslinda bu aksamki namazi 2 rekat farz olarak kilsak olurdu diyen pismis pismis sirke girendir.. *her sekilde aciz kendisini yazar sinifina zorla aldirmaya ugrasan aslinda edebiyat okumamis ancak kendisini edebiyat okumus gibi tanitandir..
-kenan olunmaz kenan doğulu
+ozan?
-aynı şey

aynı şey için (bkz: Emin Fatih Tezcan)
kim lan bu adam demek istiyorum. twitter'da her tag'ın altında bitiyor. akp amigosu kendisi onu biliyorum. biosunda gazeteci falan yazıyor. o değil de tepkilere çok ergence lan bunun.

at pazarı mücahidleriyle gıcıklık konusunda kafa kafaya yarışıyorlar.
--spoiler--
Fazıl Say Ömer Hayyam'ın şiirinden değil "Nerde yavşak adi magazinci hırsız şaklaban varsa hepsi allahçı" lafından ceza yedi.

"Nerde yavşak adi magazinci hırsız şaklaban varsa hepsi allahçı" he!

islama küfreden darbeciden yavşak, adi magazinci, hırsız, şaklaban mı var?

Önce Kemalist, şimdi Fazıl Say Ömer Hayyam'ın şiirinden ceza aldı yalanıyla Sayist/Hayyamist oldular. Değişmeyen hedefleriyse: Allah'a iman.
--spoiler--
bugün ülke tv'de reyhanlı patlaması ve suriyedeki iç savaş hakkında uzun uzun konuşmuş, olayların iç yüzünü çok iyi bildiğini iddia etmiş ama isim veremem diyip diyip yarım yamalak bir şeyler anlatmıştır. daha doğrusu düzgün konuşamadığı için hiçbir şey anlatamadı. tek anladığım tayyip erdoğan ve ahmet davutoğlu'nun belirlediği dış politikanın çok doğru olduğunu savunduğu ve desteklediği.
''400 Türk Vatandaşı Esad'ın Yanında Savaşmaya Gönderiliyor'' açıklamasını yapmıştır an itibariyle.
saatlerdir redhack tarafından rezil edilmekte olan kişi. ama dikkatimi çekti adamın hiç utanması yok.
kahire nin 82'nci vilayetimiz olması konusunda ciddi tespitleri vardır. aynı zamanda oldukça hararetli bir kişiliğe sahip abimizdir.
kendisi gibi düşünmeyenlere hakaret edebilen, özellikle suriye konusunda fazla taassuba sahip hararetli kişilik.
ünlü olmak için harıl harıl yardıran genel yayın yönetmeni.
bu adamı başbakan yapsanız,
ülkedeki başta tüm atatürkçüleri, sonra tüm başı açıkları, sonra tüm alevileri,
ve en son olarak akp'ye oy vermeyen(diğer islamcılar dahil) herkesi öldürür, hatta gaz odasına falan sokar.

kudurmuş adeta adam. allahını seven 1-2 yıl odasına kitlesin şu adamı, durulsun biraz.
boş adam. Komplo yalanına kendi bile inanıyordur. Budur.
yarmıştır.

http://www.youtube.com/watch?v=lardsTMc7ns
cemaat akp çatışmasını ekrana ilk taşıyanlardandır. kendisi akp'lidir ve bir programda cemaatçi bir başka yazarla fethullah gülen'e emekli vaiz dediği için kapışmıştır.

http://video.sozcu.com.tr...-akpci-yazar-kavgasi.html
--spoiler--
1881'den önce de vardım
--spoiler--

cümlesiyle ne bok olduğunu belli etmiş kişi.
kendisi "gazeteci, yazar" imiş.

o çapla anca gazete bayii, korsan kitap satıcısı olur...
boş konuşmayı akıcılıkla karıştıran hayranları vardır...analiz yeteneksizliğinin cehaletle harmanlanmış hali.
ayranı çok içiyor dokunuyor, terliyor kükrüyor felan filan değişik bir arkadaşımız.
AKP hükümetinin anti emperyalist ve Amerikan karşıtı olduğunu iddia etmektedir ve buna bütün kalbi ile inanmaktadır. Ona tavsiyem elini yüzünü bir yıkasın herşeyi baştan gözden geçirsin.
takipçi ve retweet hilesini en iyi şekilde kullanan akp'lilerden biri.
gaz ile çalisan genç atak ama hayalperest bir savaş muhabiri ...

edit: haddini asmistir
kendisi sürekli bir tribünlere oynamakta. yok 82 şam 83 mekkeymiş hala osmanlıcı hayallerde yaşıyor. acaba bi 5-10 yıl sonra ben neler saçmalamışım der mi, durup düşünür mü yoksa ben haklıyım kimse beni anlamıyor tribine mi girer merak ediyorum.
nihat genç etkileri görülen müslüman yazardır.
bir de ersoy dede diye bir kankası vardır.
televizyonun rasim ozan kütahyalı'dan sonra yeni cool boy'u.mimikleri ve ses tonunu iyi kullanıyor gerisini zaten biliyorsunuz.