bugün

entry'ler (10)

aşk ı tanımlayan en güzel cümle

Birini görüp, diğerlerine kör olmaktır ..

sözlük yazarlarını şu an mutsuz eden şeyler

Sevdiğim kişinin sevdiği kişiyi anlatması.

bunu okuyacağını bilsen ona ne söylerdin

Seninle başlarda arkadaştık ya, sonra beni sevdiğini söyleyip beni öpmüştün. O zaman bende seni sevmeye başlamıştım, daha öncedende bi hoşlantı vardı tabi. Çok iyi bi ilişkimiz olmuştu, birbirimizi çok seviyorduk, o kadar evlilik hayalleri falan kurduk seninle. Sonra bir gün en yakın arkadaşımdan hoşlandığını, beni artık sevmediğini, tekrar arkadaş olmak istediğini söyledin. Hayatına karışmalarım, trip atmalarım, saçma sapan hareketlerimmiş soğuma sebebin. Dünyam başıma yıkıldı o gün, o kadar kendine aşık edip sonra artık başkasını sevdiğini söylemen çok canımı yaktı ama bir şey diyemedim, seni tamamen kaybetmeyi istemediğim için tamam olabilir dedim ve konuşmaya devam ettim seninle. Beni artık sevme canın yanar, beni severken senle arkadaş olamamki dedin, unuttum zaten dedim, sevmiyorum artık seni, bende başkasını seviyorum dedim. Unutmadığımı düşünme diye yalanlar söyledim, hep taş çocukları sana gösterip ayy çok tatlılar yaa dedim. Şuan seni unuttuğumu, başkasını sevdiğimi sanıyorsun. Sana seni hiç unutmadımki desem olmaz, içimde saklıyorum seni sevdiğimi. Yaptığın piçliklere rağmen seni kaybetmemek için sesimi bile çıkarmadım, akşamları tek başıma saatlerce ağladım ama sana belli etmedim. Ulan ne unutması, deliler gibi sana aşığım be. Senden sonra başkalarından hoşlandığımı falan söylediğime bakma, yalandı hepsi. Ben tek seni sevdim, tek seni seveceğim. Sende keşke hep beni sevebilseydin. Zamanı geriye alabilsek sana hiç trip atmazdım, hiç karışmazdım hayatına. Keşke tekrardan benim olabilsen. Emin olki hiç hayatına karışmam. Yeterki geri dön be sevdiğim. Şimdi kardeş gibiyiz, hep sevdiğin kızı anlatıp duruyorsun, canım yanıyor ama anlamıyorsun be adam. Olsun, bende sana hoşlandığımı sandığın çocukları anlatıyorum. Ama dikkat edersen sen öyle sanıyorsun sadece. Doğru değil sana anlattıklarım. Seninle tekrardan eskisi gibi olmak için herşeyden, herkesten vazgeçerim. Tekrar geri dönmeyeceğini biliyorum ama ben bıraktığın yerde seni bekliyorum.

mutluluk

Sevdiğin kişi tarafından sevilebilmektir. Bu kesinlikle çok zor olduğuna göre şimdilik mutluluk çikolatadır.

özlemek

Eski anılarınızı özlersin ama eskiye dönemezsin. Sen ne kadar onu özlesende o mal çoktan başka birinin olmuş ve seni çoktan unutmuştur, yoktur artık çaresi. Tek başına kendini yiyip bitirirsin.

sebepsizce gülmek

Birden aklına bir şey gelir ona gülersin ama insanlar sebepsiz güldüğünü sanır. Yada ciddi ortamda ciddilik komik geldiği için gülersin. Bazende gülünecek birşey olmadığına gülersin.

sözlük yazarlarını sinirlendiren haller

Sevdiğim kişiyle ilgili çok güzel bir rüya görüyorken annem tarafından uyandırılmak.

elinden telefon eksik olmayan insanlar

Yalnız insanlardır. Elinden telefon düşmüyorsa büyük ihtimal Twitterda geziniyordur. Yalnızlıktan hayatını sanala adamışlardır. (bkz: BEN)

alternatif rahatlama teknikleri

Kardeşiniz varsa onu dövün, rahatlarsınız.

çöpünü cebinde taşımak

Yakınlarda çöp bulamadığı için sonradan atmak üzere yapılan bir eylemdir. Medeni bir davranıştır. Çöp kutusu bulamadığında çöpünü cebinde taşıyan insanları sevin, onlardan zarar gelmez.