bugün

entry'ler (30)

fatih portakal

ipnenin teki görende vatansever sanacak zarfa değil mazrufa bakacaksın sözü bunun gibiler için söylenmiş.

karısının her dediğine peki karıcığım diyen erkek

akıllı adamdır. he de geç mantığı ile başının ağrımasına engel olan politik adam.

arya stark

okuyunca hayal kırıklığına uğradığım olay. ( henüz yeni sezonu izlemeye başlamadım ) dizideki en sevdiğim karakterlerden biriydi milli oldu genede seviyorum arya starkı..

üzülen kadın ne yapar

üzülen kadın üzer, ne yapar eder eninde sonunda üzer. üzmeyin üzerseniz de kaybolun.

kısa ve öz konuşan insan

zeki insandır. beyin dolu olunca az ses çıkarır...

bekaret

bencil bir ifade genelde hep banacı bencil erkek egemen zihniyetin uydurmasıdır. ben her boku yiyeyim ona buna onun bunun karısına kızına atlamak için bakınayım fakat benim zevcem olacak kadının eline erkek eli değmemiş olsun mantığı = ortaçağ mantığı

pearl harbor baskını

amerikalıların japonyaya atom bombası atmak için kurguladığı ve inandırdığı hava saldırısı aynen 11 eylül olayları gibi..

iyi parti

uyduruktan teyyare selam söyle akşenere...

selçuk balcı

Karadenizin güzel sesi.

seboreik dermatit

Remolent kullanınca rahatlayacağınız adamın aq bir derttir.

insanı düzgün olmayan şehirler

" sözlükteki sik kafalı yazarlar" başlığı açılsa adı ilk yazılacak kişinin açtığı başlıktır. genelleme yapmak insanları hakir görmek cehaletine düşülmüştür...her şehirde iyi de kötüde vardır kötü neden kötü olmuştur yobaz neden yobaz olmuştur bunları sorgulamadan mührü basıp gitmek işin kolayıdır.

zerafet

sibel candır.

kaşar

hülya avşar hakiki kars kaşarıdır.

seboreik dermatit şampuanı

bence bu başlığa verilecek en güzel cevap remolent olur bizzat kullandığım çok güzel bir şampuan kaşıntıyı resmen yok ediyor birde benim saçlarda aşırı derece de yağlanma vardı onu bile azalttı.

trabzon un araplar a peşkeş çekilmesi

50 sene sonra petrolü bitirip susuz topraklarında geberecek olan arapların bulduğu yöntemdir bu gün topraklarını satan karadeniz halkı aslında torunlarının geleceğini satmaktadırlar.

kuran neden türkçe okunamıyor

Kuranın türkçe okunmasının engellenmesi bir haçlı tezgahıdır. tabiki bu dini çıkarlarına kullanan din simsarlarının da işine en az onlar kadar yaramıştır. kuran tükçe okununca anlaşılır sorun da budur kuran anlaşılmamalıdır. anlaşılırsa okuyanları doğruya yönlendirir buda namerdin hoşuna gitmez en basit şekliyle budur cevap.

kıbrıs görüşmelerindeki son durum

kıbrısı kaybetmek demek götü kaybetmek demektir. Allah korusun.

remolent

saç dökülmesi için yoğum bakım serumunu kullandığım markadır, kendisiyle tanışmamız doktorum sayesinde oldu oldukça memnun kaldığımı belirtebilirim iyi bir ürün yapmışlar remolentin yüz için nemlendirici özel bir kremi de var tek kelimeyle mükemmel.

evlenilecek kızda olması gereken üç özellik

1.kiraz gibi dudak, yusyuvarlak bir popo ve ince bir bel
2.yatakda fahişe mutfakda aşcı olabilme
3.zengin bir babasının olması.

üç maddenin özelliklerini bir arada bulunduran bir hatun bulmak her ne kadar ütopik olsada hayal etmek güzeldir.

seboreik dermatit için en iyi şampuan

remolent kepek karşıtı saç derisi şampuanıdır denenmiştir, on numara beş yıldız bir şampuan kaşıntılı saç derisini çok iyi yatıştırıyor vallah da billah da kim bulduysa nobel ödülünü vermek lazım...