bugün

entry'ler (260)

fenerbahçe manisa maçında golü vermeyen yan hakem

dün 1. dereceden yakın akrabalarının kulakları çok çınlamıştır.

mhp yine 40 yaptı

kılıçdaroğlu'nun oylarımızı artırdık söyleminden sonra bahçeli'nin de bunu kullanarak bir başarı çıkartması muhtemeldir.

akp den nefret edip chp veya mhp ye oy vermemek

bunu yapan insanlar sonra ya mecliste nasıl yüzde 70 lik koltuğu alıyorlar diye üzülürler ya o çok komik.

buralara buralara we dont need no education

(bkz: we dont need no serdar ortaç)

20 nisan 2011 barcelona real madrid maçı

son 3 senede doğru düzgün 1 maç kazanabilmiş real madrid taraftarlarının coşkulandığı maç.lan daha ilk yarıda 5-0 yendik hayırdır yani nedir bu gaza gelişin sebebi?

20 nisan 2011 barcelona real madrid maçı

barcelona düşmanlarını yeneceğiz.

90 larda çocuk olmak

levent yüksel'i emre aydın'la kıyaslama gafletine düşmemektir.

süper lig in en sevilen takımı fenerbahçe

görsel

17 nisan 2011 trabzonspor bursaspor maçı

allah din iman korkusu olan bir kişiye sormak istiyorum : 2 hafta önce bursanın ettiği mücadeleyi ve bugünkü mücadelesini karşılaştırın.iyi veya kötü futbolu beni hiç ilgilendirmiyor olabilir oynadığı takım trabzonspor sonuçta ama mücadele bakımından fark olmamalı.yorum yapın lüften.

yani ayıptır yazıktır günahtır.2 hafta önce çok değil bursanın ettiği mücadeleye bakın bu maça bakın gol pozisyonuna bakın.

(bkz: yemyeşil bursanın bembeyaz oğlanları)

behzat ç nin ç si

(bkz: fenerbah Ç)

maçı izleyen bir fenerli olarak burak kazmasının golden önce o çalımı atabileceğine inanmıyorum.

(bkz: yataş)

bursaspor ilk yarı maça asılıcak gibi gösterip 1 2 pozisyon kaçırdıktan sonra 75 den sonra yaslanmaya başlar, 80 - 85 arası trabzon atar maç 1-0 biter.nerden mi biliyorum derseniz trabzon'un 2. yarı yendiği maçların tamamına bakabilirsiniz.

insanın bile ara form olduğunu düşünen evrimci

insanların çamurdan yaratıldığı ve 2 kişiden 8 milyar insanın olduğunu gerçekçi bulmayan insandır.

insanı dehşete sokacak üç kelimeden oluşan cümle

bursa biletleri bitmiş.

sözlüğün anasının sikilmesi

an itibariyle sol frame de gördüğümüz durum.

kanal d de cuma akşamı belgesel yayınlanması

(bkz: rtük haklı beyler)

izmirli bayanların eşlerini aldattığı iddiası

(bkz: izmir bizimdir direkleri sizindir)

izmir in prezervatif gibi kokması

aynı örneğin tersini istanbul fatih için verebiliriz.fatih sınırlarına girin gökyüzüne bakın eskimiş turuncu renk gibi oluyor resmen.gericilik akıyor.

çikolatanın seksle aynı zevki vermesi

(bkz: seks yaparken çikolata yemek)