bugün

entry'ler (144)

behzat ç

Dizi oyuncularını cuma ve c.tesi geceleri If'te görebilirsiniz. Cana yakın, sevecen insanlardır.
-ooo berkay hocam naber?
-afiyet olsun dostum iyilik be senden naber?
-Eywallah,görüşürüz.
-Aaaa nerden tanıyorsun akbabayı sen?
-Diziden?

türkler aptaldır diyen türkler

aptalların içinden çıkabilmiş ve kendini geliştirebilmiş türktür.

akp döneminde uyuşturucu tüketiminin artması

ibadet içtenliğini arttırmak içindir. Görünmeyenleri gösterir rte.
-Kafan nasıl? Diğerinide çevirelim mi?
-Allahım görüyorum seniiii bak orda.

sözlük yazarlarının itirafları

5 yaşındayken annemin sırf ellerim güzel olduğu için tırnaklarıma kırmızı oje sürdüğü doğrudur.

uzak durulması gereken insanlar

Hoşlanmadığı bir durumla karşılaştığında otokontrolünü saniyede kaybeden çirkef insandır.

bir kadına söylenebilecek en güzel söz

Sana I phone 5 alacağım.

haftalık masrafı 10 lira olan kız sevgili

Benzinden ucuz geeell.

ince kadın sigaraları

Transeksüellerin daha sık kullandığı sigara çeşitidir. Bunu bir erkekte gördüğünüzde ''sigarayı bırakmaya çalışıyorum'' cevabı ile karşılaşacağınız kesindir.

kutsi

Ankara arjantin caddesinde 90'lı yıllarda birçok mekanda sahne almış şuan ki bulunduğu duruma zor şartlar altında gelebilmiş bir zamanlar ayrancı semtinde ikamet etmiş arkadaşımızdır. Mütevazi, beyfendi kişiliğe sahiptir. Müzik tarzını beğenmediğim kişidir.

sahurda son ses metal müzik dinleyen terbiyesiz

Arabesk dinlese rahatsız olmayacak mısın? Metal mi battı diye söylemeden edemedim.

türkleri sevmeme nedenleri

türklerin 60'ı aptaldır (aziz nesin) türk milleti gariptir. her lafı kaldıramaz. ibne dersin kızarda sikersin aldırmaz. (neyzen tevfik)

angaralı olmak

Havası soğuk insanı sıcak olan yurdum insanlarındandır. Kurşuna kafa atabildiklerini ifade ederler.

kadının aldatması vs erkeğin aldatması

Sonu her durumda 1-1 biten durumdur. Galibi yoktur.

reddedilmeyi kendine yediremeyen erkek

Kendini gereksiz şekilde zorlayan erkektir. Kasmaması gerekir.

facebook

-Facebook kullanıyor musun?
-Hayır.
-Neden kullanmıyorsun? Rahatlıkla eski arkadaşlarına ulaşabiliyorsun.
-Ne gerek var adam olsalar yanımda olurlardı eski olmazlardı zaten.

if performance hall

Eğlence sektörünün içerisinde yer alan biri olarak ''eğlenilebilecek'' bir mekandır. Konum olarak iyi bir yere sahiptir. Yaş ortalaması yüksek ve bilinçli bir müşteri potansiyeli vardır. Yıllardır kapı önünü işgal eden seyyar köfteci köşe olmuştur. iyi bir barmene sahiptir. Fakat ayaküstü içilen içkiler sebebiyle çok rahat çalışmaktadır kendisi.

telwe cafe bistro performancehall

Kavga etmemek için kendimi zor tuttuğum, kendilerini namus bekçileri ilan eden ama içeride ki her müşteriye yazan ''yedirmem yerim'' zihniyetine sahip gereksiz, boş, kesinlikle adım atılmaması gereken berbat bir mekandır.

nefes bar

Konum olarak rahat edilebilesi bir yerdir. Yazın bahçesinde harika rakı içilir. Roka salatasına doyum olmaz.

hoşlanılan kızın ateist olması

Hoşlanılmasıyla zerre kadar bağlantısı olmayan durumdur. karıştırılmaması gerekir.

en sevilen dizi karakteri

behzat ç.