bugün

entry'ler (11)

linkin park

ergenlik donemim de önce bu ne be diyip sonra gizliden gizliye dinledigim gruptur ancak cogu grup gibi ( him, arch enemy apocalypticachildren of bodom ` vs ) o donemde kalmis ve bugunlere benimle gelememistir.

düz saç

bir gün yıkanmasın olinreklamlarına yaraşır hale gelir. basıktır. bakımlı olduğunda güzel durur amma velakin öyle işte...

ekmeksiz kahvaltı yapabilen insan

ekmeksiz yaşayabilen insandır. kat kat yağ olur onlar yemeyin!

kadınlar akıllı erkeklerden hoşlanır mı sorunsalı

sorunsal değildir o, sorunsal olsa duramazsın.

bir avuç suriyeliyi kıskanan tip

bir avuç? pardon sizin avuç ne kadar? avuçmuş...

sanal dostluklar

dostluk olarak kalabildiği sürece iyidir, kalabildiği sürece...

aion online

ne yaparsanız yapın, türk serverında oynamayın. çeşit çeşit sıkıntı insanla karşılaşabilirsiniz. hayatımın en zor dönemlerini bu oyunda yaşadım. en sonunda 3-4 yıllık emeğimi silip attım, oyunu bıraktım. türk serverında oynamadığınız sürece kral oyundur, son zamanlarda haritaları ağlattılar ama olsun. aion güzeldir, ama zubaba pişmanlıktır.

erkek adam hesabı öder ben neden ödeyeyim

saçmadır, sonra o erkek adam sana tekme tokat daldığında feministlik taslamayacaksın.

ilk buluşma sonrası mesaj beklemek

gerer. gerer. gerer.
o mesaj gelmediği sürece, acaba rezil mi oldum? acaba yanlış bir şey mi dedim? diye insanın içi içini yer.
gelirse ne ala.

etme bulma dünyası

gerçekliği çok yansıtmadığını düşünüyorum. eden bulmuyor, efendim. keşke bulsa. ama bulmuyor. sanırım edenin bulduğu dünya çok farklı bir dünya, alın beni oraya, lütfen!!

stilettoy la yürüyemeyen kız

stilettoy ile yürüyememesi çok doğal olan kızdır.
(bkz: stiletto)