bugün

entry'ler (34)

sevgilisi olunca erkeklerle konuşmayı kesen kiz

sevgılısınden ayrıldıktan sonraa tıpıs tıpıs eskıl arkadaslarına gerı dönendir.

en etkileyici ayetler

inanmayanlar rabbıme okusunlar bunları ınsanın ıcı urperıyo.

cemaat evindeki yalakalar

her yerde bulunur "hocam bizde sizi beklemeden başlamayalım demiştim, hocam ıyıkı burdasınız gölgenız yeter." onlar bence dinsizlerden daha dinsiz cemaat evindekiler.

cuma gününün sevilme nedenleri

cumartesi gününün önecesıdir eğer cumartesı evde isek o gece uyumamak ve cumartesi öğlene kadar uyumak demektir.

o resim değil fotoğraf diye uyaran kişi

ben coolum havasındadır ama belkide tek bildiği şeydir."o resim değilll fotoğrafff " hee canım hee.

ayrılırken söylenecek son sözler

denedik olmadı ben yapamıyorum gercekten senı sevmeyı cok denemedım kendıne ıyı bak bırseye ıhtıyacın olursa ben hep burdayım hoşçakal.

atilla taş ın başarılı bir sanatçı olduğu gerçeği

ağızına dursun ham çökelek .zamanında dinlenmiş hala da hatırladıgına gre basarılı diyecegım ama ajdar da dillerde ve anılıyor.

akp nin başarısının ekip işi olması

evet ekip işi yaa yaa adam cumhurbaşkanını bile kendınden yaptı girdi milletin aklına eveetttt gercekten ekip işi olsa gerek bu.

ülkücü yazarlar birliği

milliyetçiyiz vatanı satmalarına rağmen o kadar vatan düşmanlarına rağmen milliyetçiyiz.

mini etek giyen sevgilisini döven erkek

dövmekte haklıdr cunku o zaman ona izin verdığınde ilerde neler giyer kimbilir.

sevgilinin günah olan hiç bir şeyi yapmaması

o abartıdır ama biraz gerek günah diye yapmaması.

eski sevgiliye facebook tan laf sokmak

çok mutluum,onunla mutlu, hakeden yanımda diye sözler olabılır.

kızların en çok kullandığı yalan

ben yalan soylemem cıkamam abım, babam gelıcek. annem kızıyo.aslında öyle karakterde bırı degılım gibiii.

ayrılırken sevgilinin kusurlarını ortaya dökmek

ayy senınde kulakları kepçe ağzın da pıs kokuyodu yuzunde de pek sıvılce vardı gbı seyler olabılır. ama bu eskı sevgılıyle bırdaha barısırsanız hırslı bırı ıse onların acısı sızden kac katı cıkar yada tersı bır karaktere sahıp ıse duzelterek gerı gelır.

misafirlikte evin kızının ortaya çıkmaması

kızın kendınde acaba ıcerde benı mı konusuyolar ne oluyo kı dusuncelerı kaplar . halbu kı ıcerden evınn kızının ortada olmaması hakkında 1 ve ya 2 konusma gecmıstır.

kıskanmayan sevgili

kıskanmıyo ama sevıyo ? var mı boyle bır yalan burç ıle falan alakalı degıl boyle seyler sevgı fazlalıgı ve eksıklıgıdır.

kendine iyi bak

"bb" ın kıbarcası.

mesajları geç cevaplayan sevgilisinden ayrılan kız

ama belkide aylardır byle olan ılskının cıdden son safhasına gelınmıstır kızdakıde sabır yaniii.

sütyenden dışarı hafifçe taşan göğüs

buyuk gögüslü kızların gögüslerinde rahatsız oldugu halde "gögüslerım kucuk bak su numara takıyorum" dyerek kendnden kucuk sutyenlerı takmakla olusur.

bıyıklı rus kızı

ağdayı en cok kullanan ülke rus kızın koyu renklı ve açık renkte olan bıyıklarına her turlu çare bulurrr .