bugün

entry'ler (7)

five nights at freddy s

çok şey bekliyordum, fazlasıyla basit çıktı. korku oyunu felan değil 10- yaş sınırı konmalı bana kalırsa.

westworld

Ancak gizlice izleyebildiğim dizi, iyi ki şu geçen bölümde eyes wide shut filmine gönderme yapılan sahneleri izlerken ailemden kimse yanımda değildi, puff.

tom bombadil

lotr un ilk kitabında yer alan, filimlerinde hiç yapılmayıp, genede pc oyunu bfm 2 skill olarak capcanlı görme fırsatı yakaladığımız hoppidik amca.

sarıdır çizmeleri
ceketi parlak mavi
ah bizim bombodilo
ne kadar tatlı dilli

diye çevrilmiş türkçeye ünlü bir dörtlüğü.

ayrıca roverandom un ilk kitabında şu dog rover'ı küçülten de aynı amcadır muhtemelen.

aptal aptal müzikler dinleyen insan

boş dizi ve filmlerle de şu aptallık yeteneklerini katlrlar, zombie sürüsü gibi her yerdeler.

yabancı dizi tavsiyesi

stranger things, daungen&dragons la başlaması ve hobbit kitaplarına atıfları dahi izlemenize yeterli. fakat bunun için izleyeceksseniz durun çünkü konusu onlarla bağlantılı değil, bu netflx yapımı bir sci-fi. gölge boyuttan gelen yaratıkların insan avladığı gerilimli ve heyecanlı bir dizicik, toplam sekiz bölümlük bir çerez

istanbul

ben dışarıdan geldim ve iki halini biliyorum. şöyle diyim. dışardan pittoreks oluyor. içerden ise null, yani boş, sadece şekli olan

pokemon go

drogonite varsa kolesksiyonunuzda 3500cp, kısaca ezersiniz.