bugün

entry'ler (81)

sözlük yazarlarının itirafları

Yemiyoz diyoz yiyoz.

enteresan atasözleri ve deyimler

ipimle kusagim sikimle tasagim.

sokak köpeklerine selam vermek

Bizim evin karsisindaki parkta bir suru yawru kopek var.mahalleli yuva yapmis yavrucaklara herkes yemek goturuyo.arada denk gelince oynasiyoz bizde superler.

açık sözlü kızlar

görsel
Resimde goruldugu gibidir.bazi erkeklerin hayallerini susyelen kizlardir.

çanakkale

Gordugum en guzel sehirlerden biridir.vapurun bozulup bir sure denizin ortasinda kaldigimiz saymazsam tabi.

23 24 ocak 2016 açıköğretim fakültesi sınavları

Acik ogretimde bazi bolumler orgunden daha zor allah kolaylik versin aof okuyanlara.

23 ocak 2016 leman dergisi rezaleti

Tum pkk destekcilerinin Allah belasini versin.o dergiyi cizdikleri kalemlerde gotlerine girsin amk.

ne zaferinden bahsediyorsun

Is yerinde moralim bozukken beni hayata baglayan kadin..songul..allah sahidimdir ki o bi gadin ...

abdullah öcalan ın mastürbasyon şampiyonu olması

Dolunde bogulsun mk.

her sabah çay yerine portakal suyu içen erkek

Maasi muhtemelen 6 bin liranin uzerindedir.

kilo almak

Aldigim en kolay seydir.
Hic bisey yemiyorum ama yinede kilo aliyorum diyenler,evde goturulen cips kola bira yarim ekmek tost bunlarda kilo yapiyo biliyosun sen.yalan dema.

cuma günü içki içmeyen insan

Bari cuma gunu yapmayin diyip kendini sizden daha fazla musluman gosterme cabasinda olan kisidir.

sigarayı bıraktım

Sigara icmemek kesinlikle ayricaliktir.icen biri olarak soyluyorum bunu.biraktigim zamanlarda sigara icmiyorum demek harika bi duyguydu.

biranın insanın yalnızlığını alması

her gün içince almıyo cogalıyo.

kadınların aşk acısını daha kolay atlatması

daha cabuk sevgili buldukları ıcın dha kolay atlatırlar.

c yerine j kullanmak

i yerine j kullanan bi kız arkadaşım vardı bi türlü arkaşlıgımız bitirememiştim çünkü harike memeleri vardı.

erkeklerle arkadaş olduğunu zanneden kadın

kadınlar buna inanmaz oylede düşünmez, içten içe eminim onunda fikirleri vardır erkekle alakalı. ama soylese orospu damgası yiyecei için agzını acmaz.

kayseri esnafı vs konya esnafı

konya esnafına ne zaman işler nasıl diye sorarsan iş yok der ama akşam otogarın orda pavyonlarda para yenir.

bana değil bi arkadaşıma lazım

kaldıraçtır. eczacıya doktora soylenir.

evlenilen kızın 2 aylık hamile olması

bi arkadaşın başına gelen şeydir.