entry'ler (23)

öğrenci evi

Öğrenciyiz yurda gitmiyoruz çadır kurduk evin balkonuna kızlı erkekli kalıyoruz bir kaç gündür.

çipet ped

altılı yedili lezzetli paketlerimiz vardır. Eve teslim yapılır.

10 kasım

Pazar günü tören çok erken kalkamam diyenler, ATATÜRK bizler için hasta hasta kalkıp savaşa gitti, hastayım demedi.

bolu dağı highway outlet

"bolu dağı highway outlet" tek eksiği starbucks coffeenin olmaması ve fousquere den bildirim yapamama durumnun canımı sıkması.

bolu dağı tüneli

istanbul dan çok sevdiğim Bolu da ki üniversiteme gitmek için yolda olduğumda bolu dağı tünelini görüp mezun olma ışığını hayal etmektir.

abant izzet baysalda okuyan sözlük yazarları

işletme bölümünde öğrenci olup ders arasında fakülte kapısı önünde sigara içerken başka kızlar görüp ' abi bu hangi bölümdeymiş ' sorusunu sormak ve cevabını bulmak için kızı takip etmek ve tanışmak için mecburen dersine girmek...

kız milleti

Kız milleti iyidir, hoştur, severiz, ama kabul etmiyorlar nokta.

2014 üniversite tercih tavsiyeleri

Bolu ya gelmeyen pişman olur çünkü gençken yapılacak 100 şeyden 5 ini rahat yaparsınız.

üniversite

Üniversite de kızlar teklif ediyormuş sanıp heyecanla gidip, heyecansız dönmek.

derbi

Derbi maçına tek maç diye 500 lira basıp gece küflenmiş ekmeğe muhtaç kalmaktır.

sıkıntı

Sıkıntı ders de yüz kişi içinden hocanın seni seçtim pikaçu demesi.

beyin kemiren dersler

iktisatta Weber sosyoloji de Weber yönetim biliminde Weber felsefede Weber. Ama beyin kemiren ders bence vergi hukuku.

filmlerden alınan dersler

Kaybedenler kulübü

Nasılsınız sorusu yerine daha önce yatmış mıydık demek.

futbol

Futbol sadece futbol değildir. Futbol yaşam tarzıdır. Futbol bazen sevinç bazen öfke bazen de isyandır. En önemlisi de futbol hayattır

en güzel türkü sözü

Düşündürdü yine beni gözlerin. Her bakışın içim ateş olur. Beni benden alır senin sözlerin. Biri biter ötekisi dert olur.

1 60 boyuyla naz yapan kız

Ona sorsan Adriana Lima ya bide milleti beğenmez. Türkiyede 1.60 boyu geçen kızlar candır. hele bazen 3 4 kişi yanyana gidiyor hepsinin boyu aynı.

facebook

Facebook çok değişik bir şey. Güzel kızları çirkinde gösterbiliyor, çirkin kızları güzelde. Kadını vezirde ediyor rezilde.

sevgilisi olmayan erkeğin feryadı

Ne yapayim yani konusuyoruz herşeyden muhabbet ediyoruz ama teklif edincede sadece arkadaşız diyorlar. Gün gelir beni çok ararsınız çok. O günde ben size sadece arkadaşız diyeceğim.

hacettepe üniversitesi

Hacettepe Üniversitesi'nde oynadığım maçların tadı bi başka oluyorda ya. Bide amerikan futbolu oynayanların çıkmasını beklemek ayrı bir işkenceydi.

kim milyoner olmak ister

Yarışmanın adını 'kim milyoner olmak istemez ki? ' yapsalar daha dogru olacak. Herkes para mal mülk ister.