bugün

mümkünse keko arkadaşlarıyla kapalı bir alanda buluşup içsinler..
yoldan kız arkadaşımızla geçerken, sizi görüp rahatsız olmak istemiyoruz çocuklar...
o bir sikime benzemeyen gözlerinizi de bizden uzak tutun.
(bkz: kova yapmaktan ciğerim soldu)
torbacı is detected.

abi pm de buluşalım.
Bu konuda yorum yapmayacam, ama içipde daha rahat Yaşadığım olmuştur.
şimdi sapla samanı ayırt edelim arkadaşlar. öyle bonzai falan katkılı ne idüğü belirsiz olan zevatlar yerine en doğal olana yönelin.

(bkz: ottur günahı yoktur)

şimdi bu tip şeyler size halisünatif etkiler sunmaz, en azından böyle bir beklentiniz var ise gidin magic mushrom ya da lsd ihtiva eden jelibonlar tüketin ya da en amelesi olan eczaneden tantum adlı kas gevşetici haptan alın, evet hap.

şimdi bunu içeni keko diye yargılamayın, biliyorum kafasını merak ediyorsunuz diye de yeşilaycılık oynamayın, anlıyoruz.

kafasına gelir isek, ciddi bir iştah açıcılığı var mesela. obura bağlayabilirsiniz, kan şekeriniz kısa süre içinde çakılıyor esasında olay burada yatıyor. keyifli bir hal alıyorsunuz, bana kalırsa ilgi alanınız neyse o kafayla onla ilgilenin mesela. o an çok zevkli ve eğlenceli gelmeye başlıyor. hafif hissediyorsunuz, zaten amerikan gangsta gençliğini tiye alan bu tarz filmlerde hakim olan tema uçmak üzerinedir zaten. öyle aman süper mario beni kovalıyor, perdeler halay çekiyor diye bir şey söz konusu değil. sadece gevşeyip, bunu mental olarak da yaşamanız söz konusu; zihin ve beden rahatlığı yani.

ayrıca bonzai denen illet şey sizi mala çeviriyor, mesela en basitinden tükürük bezleriniz çalışmayı durduruyor. hatta bu durumda ot ile zıt bir yapıda bile diyebiliriz, 1 lokma yiyemiyorsunuz. kafa yaşamıyor aksine yıpranmışlığı yaşıyorsunuz. yani zehrin etkileri...

otun günahı yoktur arkadaşlar, hepsi bize tanrı nın sunduğu nimetlerdir, onu bozan insanoğlu. lütfen safken tüketiniz. *
Lookin.
(bkz: maldır)
(bkz: gerizekalıdır)
(bkz: embesildir)
kokusunu özlemişlerdir.
görsel
(img:#823940)
üste yazdığım entry e istinaden söyleyeceğim bir kaç kelam daha mevcut.

bu meredi, kova tarzı yöntemlerle yapmaktan ziyade bildiğin çarsafa sarılı olarak tüketin. sebebine gelir isek her bünyenin ciğeri aynı değil, ayranı tüketeceğim diye ciğerinize köz düşürmüş gibi öksürüğe boğulabilirsiniz. o yüzden cuara işin en keyiflisi, asıl ve üfle. ama cuara dudaklara değmeyecek, baş ve işaret parmağı arasından çekmelisiniz. bu sayede dumanı daha net elde edersiniz.

ilk çekişte muhtemelen tam gerdanınızda tıkandı ve öksürerek dışarı atmışsınızdır. normaldir olur öyle sonuçta biraz daha yoğun bir duman çektiğiniz.

ayrıca cuaranın döndürülmesi hususu ortamdaki muhabbeti sekteye uğratmaz, çek ve uzat bu kadar.

ucuz ve yasal yönlerden kafa yaşamak isteyen olursa da tantum u önerebilirim. tabi bir takım hususları var.

gerçi bir de işin bali muhabbeti var ama ona başka yerde değineceğim...
Ot içmek isteyen ne demek yav icecekseniz için kaçak sigara gibi heryerde bulunan bişey,satıcıları aynı kişi yada yakın arkadaşlar zaten zor değil bulmanız..

Ama şu ota eroin muamelesi yapılması cidden komigime gidiyor yav,ne bağımlılık yapar nede çok fazla zararı vardır..amerikada alkol daha büyük tehlike olarak görünüyo ottan..yıllardır içmem de icene de öcü gözüyle bakmam,bilmiyosaniz yorum yapmayın gözünüzü seveyim..
yıllardır içer anannem. tam da bu aylarda dağa çıkıp toplar gelir ne varsa
Yapma,etme bir daha düşün.
(bkz: dalga)
ayrıca zamanı yavaşlatmak isteyen yazarlardır.
Bok içsinler yazarlarıdır.
gelsin, hap var cigara var ex var roj var.
(bkz: narkotik şube bunu beğendi)
güncel Önemli Başlıklar