bugün

entry'ler (369)

eksikliği hissedilen şeyler

(bkz: eksik etek)

erkekler için tabiki.

herkesin önünde seni seviyorum diye bağırmak

(bkz: şekil yapmak)

biranın zihin açıcı etkisi

bilmemnereli bilim adamlarıgillerin bıraları alıp bana geldiklerinde de onayladıkları gibi stresli zamanlarda hissedilen kaygı; öğrenme, hatırlama, anlama vs

zorluğuna neden olur. bira o kaygıyı alır, bizden çoook uzaklara götürür. bu nedenle bira candir cananlar.

not: soğuk servis ediniz, bokunu çıkarmadan içiniz.

erkeklerin içindeki öküz

çarşıdan aldım bir tane eve geldim bin tane bulmacasının yanıtıdır. önce bir iki öküzlüğünü görüp aldırmayız olacak o kadar yahu şeklinde. içteki öküz sayısının gittikçe arttığını göreceğiniz kaçınılmazdır ama. en sonunda da ruhunuzda lekesi kalır, ne yapsanız çıkmaz anacım o leke. ne diyeyim??? kolay gele!!!

duygusal erkekler

duygusal olduğu kadar da duyarlı değilse, kendi duyguları başkalarının duygularıyla çatıştığı an tahammül edemeyendir, yani bencildir, allah düşmanınım başına vermesindir. ama aynı zamanda duyarlıysa candır, ciğerdir, ciğerimi yesindir.

not: aslında bu durumun kadını erkeği yok, şu yazdıklarım insana dairdir.

yapılışı kolay tatlılar

sevgiliyi öpmek.

hastası olunan sözler

sevdiklerime kızabilirdim
sevmek bana
mahzun durmayı
öğretmeseydi....

orhan veli kanık

bisiklet kullanan sözlük yazarları

mutlu insanlardır. hele de bu mevsimde rüzgarı yüzünde hissedip onu koklama hissine nail olur, huzur bulurlar. ne güzel...

bıkmadan saatlerce yüzüne bakılabilen kız

gözü açık ölmüştür, adam farkında değildir. **
saatlerce he mi? vay be!!!

sevmediği erkekle sevişebilen kız

toplum baskisini mecburen kabullenmek zorunda kalmis kizlar disinda , sevdigi erkekle sevismeyen kiz kadar garip degildir. akilli kiz, sevisiyorum o halde seviyorum yerine sevisiyorum o halde varim der ama bunu varolus sebebi ya da carpe diem haline getirmez. tum sozluk kizlarina tabusuz ama dejenere olmamis sevismeler dilerim.

arkadaşın beğendiği kızla konuşup ona yapmak

birazcik beyni olan kizin, kendisinin bunu soyleyecek cesareti, ozguveni yoksa benden uzak olsun seklinde cevap vermesi gereken durumdur. boyle ozel durumlara baskalarini karistirmayin beyler, gidin konusun, reddedilseniz bile baskasini gondermekten daha fazla utanilacak bisey yok ortada.

almanya plakalı mercedes

ilyas salman in sari mersedes( fikrimin ince gulu) filmini akla getirir. almanyada calisan turklerin hayatindan guzel bir ornek sunar, izlenmelidir.

ciğerci hulusi

cigeri kotu kanimca. hicbir sosla marine edilmeden yapilani seviyorsaniz begenebilirsinuz. benim gibi ciger kebabi hastasiysaniz bunu kocaeli derincedeki mehmet usta kebapcisinda yiyin, muhtesemdir.

yöresel penis adları

oturgacli goturgec - gotum yorelerinden cok afedersiniz.

sözlük yazarlarının en son aldığı kitaplar

ihsan oktay anar- yedinci gün
umut sarıkaya- benim de söyleyeceklerim var.

barney s version

hem cok siradan hem cok siradisi bir guzel film. barneyin yasami gibi akip giderken yasamin eglenceli, komik,huzunlu, huzurlu, tutkulu , sefkatli, gizemli tum yonleri var filmde. tum hayatlar gibi. paul giomatti herzamanki gibi cok iyi oynamis. bazi dialoglar izledikten sonra bizim de hayatimizin bir parcasi olabilecek kadar guzel.

uyanır uyanmaz kalkıp denize koşmak

orgazmik duygu. ozellikle teknedeysen uyanip baliklama atlamak demek tatilde oldugunu anlamak demektir.

kürt olmaktan gurur duyuyorum

kurt olmaktan gurur duymak yerine once her irktan insanin onu insan olmaktan cikarmasi olasi her durumda insan olmaya devam edebilmesinden gurur duymasi gerekir. sonra istediginden gurur duy, sana hepsi yakisir, hakkindir.

bülent arınç ın ölümü

tv de soylediklerini duydukca o anin benim elinden olmasini istedigim durum . onun basindakinden de beter bence. sukurler olsunki zapping diye bisey var.

kadınların aldatma sebepleri

iyi sevisemeyen erkektir. dunyanin en iyi erkegi bile olsa - ki yatakta kadinin bedenine hitap etmeyen adam ruhuna da hitap edemez- aldatilir. kadin bu durumun farkindaysa tabi. o da ayri bir baslik konusu.