bugün

entry'ler (96)

burger king

saat 13.00da verdiğim siparişi hala getirmeyi başaramamış yer. bu süre için 3 kez müşteri hizmetlerini aradım. iki kere geri döneceğiz diyip dönmediler. diğerinde de 5 ila 8 dakika içinde getirilir dediler. Bunu diyeli 32 dakika oluyor.

demem o ki; başka çareniz kalmadıysa buradan sipariş verin/yemek yiyin. bir sürü güzel yer var.

football manager 2012

yüklediğim ama çalıştırma konusunda ciddi sorunların olan oyun. Her şey tamam ama oyunun ana ekranına gelince oyun kapanıyor, tüm sega beni delirtmeye çalışıyor herhalde.**

10 eylül 2011 eskişehirspor beşiktaş maçı

bu sezonun bana göre en büyük iki şampiyonluk adayından biri olan* beşiktaş' ın rezil olduğu maçtır.

not: fenerbahçeliyim.

şakirtlerin tecavüzüne uğramış olan yazarlar

şakirt tecavüz ettiğine göre günaha girmiştir.

grooveshark

içinde the beatles ve pink floyd şarkıları olmayan müzik dinleme sitesi. ikisinin adına yapılmış şarkılar bile olmasına rağmen kendi şarkıları yok. çok ilginç.

5 eylül 2011 sırbistan fransa basketbol maçı

B grubunun liderini belirleyecek maçtır. ikinci periyot itibariyle sırbistan 36-34 öndedir.

sözlükçülerin connected2 me sayfaları

http://connected2.me/walkofgamewalkofshame

gelin konuşalım, dertleşelim *

kız çocukların başını kapatmak isteyen ebeveyn

çocukları gencecik yaşta günahla , cehennemle korkutarak çocuğun psikolojisini bozan ebeveynle de aynı zihniyete sahiptir. gericidir.

hidayet türkoğlu

iyi oyuncuydu, iyi liderdi ama herkesin bir son kullanma tarihi var ve onunki gelmiş gibi görünüyor. takımın iyiliği için fedakarlıkta bulunup egosundan birazcık kurtulması gereken büyük oyuncudur.

sözlük yazarlarının favori filmleri

1- La vita é bella
2- Matrix
3- Star Wars
4- Memento
5- American History X

türkiye polonya maçındaki hakem rezaleti

olmuştur ama türkiye polonya maçındaki son topu kullanma rezilliği kadar değildir.

4 eylül 2011 polonya türkiye basketbol maçı

hakemi boşver, kötü savunmayı, düşük konsantrasyonu boşver.
son 12 saniyede faul hakkı dolmuş olan takıma böyle bir hücum çizildiyse(ben şahsen kendine ben antrenörüm diyen bir kişinin böyle bir hücum çizeceğine inanmıyorum) zaten türkiye' nin turnuvada yeri yoktur.

ne gerek var bireyselliğe, bak adamlara bireysel olarak üst seviyede olmamalarına rağmen yendiler. yazık! bu takımı bu hale getirenlere yazıklar olsun.

alper kamu

marlon brando nun vasat bir oyuncu olması başlığı ile trollüğün sınırlarını zorlayan yazar.

connected2 me

hala ne işe yaradığını anlayamadığım site.

http://connected2.me/walkofgamewalkofshame

2 eylül 2011 hollanda san marino maçı

hollanda' nın sırf prestij için insanlıktan çıktığı karşılaşma. lan 5 atarsın 7 atarsın ama 11 ne arkadaşım ya.

hidayet türkoğlu

bugün türkiye' nin kaybetmesinde en önemli aktördür kendisi. ne zaman form tutsa türkiye hidayet bir şekilde tempoyu düşüyor, saçma sapan atışlar, zaman geçirmeler. Hem de en gereksiz anlarda.

25 ağustos 2011 türkiye karadağ basketbol maçı

ilk yarısını türkiye' nin 46-38 önde kapattığı karşılaşma.

2011 2012 şampiyonlar ligi a grubu

napoli başka bir grupta olsa -mesela arsenal'in grubu- ikinciliği zorlayacak olmasına rağmen bu grupta en iyi 3. olabilir.

kadını 2 sınıf insan olarak gören erkek

kendisi 5. sınıftır.

2.sınıf : kadın
3.sınıf: hayvan
4.sınıf: bitki
5.sınıf : o adam.

ben bakire değilim diyen kızına olsun diyen baba

kızı bakire mi diye ona tecavüz eden babadan kesinlikle daha kalplidir.