bugün

entry'ler (10)

burak yılmaz

selçuk'la beraber birkaç hafta dinlendirilmesi gereken futbolcu. belki kendilerine gelirler.

atatürk ün artık eskisi kadar sevilmemesi

yanlıştır. sevmeyen kesimin sesi daha çok çıkıyor sadece. sevenler yine aynı.

hayatın en çok zevk verdiği an

uzun bir süre görüşmemiş arkadaş grubunun tekrar bir araya geldiği andır.

okul kitaplarını kırtasiyeden almış efsane nesil

benim dahil olmadığım nesil. kitap listesini pedere verip atarimin başına geçerdim.

ben gizli bir hazineyim görmelisin diyen kız

gösterdinde görmemezlikten mi geldik denilesi kızdır.

allah diyen hayvanlar

allah diyen tirbuşonun yanında esamesi okunmayan hayvanlardır.

hp laptop alan enayidir

beklentilere göre doğruluğu veya yanlışlığı tartışılacak önerme.

sessiz sedasız çalışsın çevremdeki rahatsız etmesin, yazın kullanırken parmaklarım yanmasın isteniyorsa doğrudur. bunlar dışında geçen 4 sorunsunsuz yıldan (belki de çok şanslıyım) ve çevremdeki diğer marka laptoplarda zamanla oluşan problemleri gördükten sonra enayi diyene arkama yaslanıp gülerim sadece.

çaylak

yazar olabilmek için yazdığı her kelimede sözlük kuralları gözlerinin önünden geçen sefil. ya da sadece benim bu bilemedim.

on sıra oğrencisi

normal bir sınıfta dersten beyni sulanmış sınavdan 90 aldığında ya itiraz eden ya da ağlayan öğrencidir. anormal bir sınıfta benimdir. geyiklerin ön sıralarda döndüğü başka bir okul, sınıf zannımca bilinmemektedir.

her

black mirror'un uzun metrajlı olanı. black mirror'da işlenen konuyu daha uzun ve daha sıkıcı hale getirmişler. bağımsız düşünüldüğünde oldukça başarılı ancak elimizin altında böyle bir örnek varken, aynı konuyu aynı biçimde sunduktan sonra ne gerek vardı dedirtmiştir.