bugün

entry'ler (10)

klas fx

50 liralık yatırımları da kabul etmelerinden ve 1’e 500’e kadar kaldıraç sunmalarından mütevellit, küçük yatırımcının da dostu olan forex şeysi. ne zamandır giymediğim pantolonun cebinden çıkan 50 lira, 1,5 saat içinde oldu sana 184 lira. 134 lirasını çekip kalan 50 ile devam edicem sanırım. EUR/USD'den alacağımı aldım, biraz da Altın piyasasına dadanayım sözlük.

(bkz: anneme forex oynadığımı söylemeyin o beni mühendis sanıyor)

no touch laser

göze dokunmadan yapılan göz lazer tedavisi. detaylı bir deneyim burada : http://www.notouchlazer.net

no touch lazer

Göze dokunmadan yapılan göz lazer tedavisi. Detaylı bir deneyim burada : http://www.notouchlazer.net

trbet

500 TL ilk yatirim bonusunu 2000 TL olarak yesillendirdigim site. Canlar...

ermenistan

Türkiye cumhuriyeti pasaportuyla karayolundan gelenlere sınır kapılarında sorun çıkartmadan vize veren ülke. 10 dolar ücreti var. Ücreti alıp vizeyi pasaportunuza yapıştırıyorlar.

güney azerbaycan

Yasal olmamasına rağmen çoğu ailenin evinde bulunan çanak antenlerden türk kanallarının izlendiği bölge. Bu nedenle türkiye türkçesi yaygın olarak biliniyor güney azerbaycan'da.

rizeli

Türkiye'nin bilhassa metropollerinde inşaatçılık ve fırıncılık sektörü rizeliler tarafından domine edilmektedir. Karadeniz bölgesi'nde artvinlilerle birlikte en ağır şiveye de yine rizeliler sahiptir.

beklenen büyük istanbul depremi

Ciddi bir tahribata yol açmayacak Ufak çaplı bir tsunami ile birlikte büyük çaplı yangınlar gibi bazı ek riskleri de beraberinde getirebileceği hesaplanıyor. Ekonomiyi de bir günde allak bullak edecektir.

finlandiya eğitim sistemi

Yüksek lisans derecesine sahip olmayanlar bu sistemde öğretmenlik yapamaz yani 4 yıllık lisans derecesiyle öğretmenlik yapılamayan bir sistemdir. Daha da ilginci, eğitim fakültesinden her mezun olan da öğretmen olamaz, belli bir yüzdelik dilime girme şartı aranır.

gündüz vassaf

Atatürk'ün akrabasıdır. Çok uzun yıllar hacettepe üniversitesi'nde hocalık yapmıştır. Uzmanlık alanı sosyal psikolojidir.