bugün

entry'ler (19)

dök ıçini

Hayat fazla acımasız buna rağmen hala hayattayız.

dudak çatlaması

Kışın geldiğinin en belirgin işareti.

ben bu yazıyı ona yazdım

Okusa ne olur beyni algılayamıyorsa.

sözlükte dövülecek yazarlar

O kadar çok ki şimdi başlasak yıllarca sürebilir. Sizi dar beyinli yavşak insanlar.

sözlükte kız yoktur varsa ispat etsin

Hayır sözlükte kız olsa ne olur olmasa ne olur tek derdiniz bu mu?

sözlük yazarlarının kullandığı telefon

Sony Xperia Z3 çok güzel bir telefon.

hayatın özeti

Kara bulutlar eksik olmasın.

söylemek istedikleriniz

Hay ben böyle adaletin yedi sülalesini öpeyim.

söylemek istedikleriniz

Doğru Düzgün siyaset yapan tek bir adam dahi yokken biz oyumuzu kime vericem? Askeri öldürene mi bunlara göz yumanlara mı?

terörle mücadele

Ne yazık ki adı var olan ama kendisi olmayan bir ütopyadır.

söylemek istedikleriniz

O kadar çok şey var ki aslında anlatacak. Hazmedemediğim... Şimdi tek düşündüğüm söylediğin şeylerin hangileri yalandır. Hayır nasıl bu kadar şerefsiz olup bi o kadar da alakasız yalanlarının altına sığınabiliyorsun? Seven adam sebeb ne olursa olsun gitmez gidemez arkadaşım. Yalanların ta... Bu saatten sonra bizden birşey olmaz bayım. Hoşçakal.

yazarları an itibariyle mutsuz eden şeyler

Hayatımın bu kadar berbat olmasına rağmen hala nefes alıyor olmam.

sözlük yazarlarının itirafları

Seni seviyorum diyen adama sorgusuz sualsiz inanmamım vermiş olduğu aptallıkla boğuşacak kadar aptal olmam.

insanlardan uzaklaşıp dağ evinde yaşamak

hayatta her zaman sizi üzecek şeyler olacak. ondansa yaşamak pekte cazip bir fikir değil en iyisi aklını karı kızla bozan tüm aptallar gebersin. bu sayede biz kızlarda huzura kavuşuruz. vücunda bi uzantısı var diye bir tarafları kalkan ey erkekler benim iki tane göğüsüm var ama sizin kadar aptal olmuyorum nedense. birazcık be birazcık adam olun

istemediğin şeyleri yapmak

Hiç bir insan istemediği birşeyleri yapmaz. Bu tam bi saçmalık. Kendilerini temize çıkartmak için iğrenç insanların uydurduğu ve saf insanlarında buna inandığı aptalca sözcüklerden başka bişey değil.

dök ıçini

Tuhaf olan ne biliyo musunuz? Bir kişinin kırdığı sizi onlarca kişinin toplayamaması... Siz onu severken, onun bi başkasını sevmesi nasıl da can acıtıcı değil mi? Aşağı yukarı hepinizin basına gelmiştir bu. Tam kendinize onsuz bi hayat kurarsınız o çıkıp gelir. Onu sevmiyor olsanız bile hayatınızı altüst edip çekip gider. Sanırsınız ki hayatınız artık hep böyle devam edecek. Bu yüzden elinizi eteğinizi çekersinız dünyevi her seyden. Sonra her şeyden umuduğunuzu kestiğiniz o an bildiğiniz her şeyi unutturan biri çıkıp gelir hayatınıza. Peki ya o kişi kaç vakte kadar mutlu edebilir sizi?

bir erkeğe en çok yakışan şey

bence bir erkeğe en çok dürüstlük ve sahiplenme yakışır.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

demons ımagine dragons dinlemenizi şiddetle tavsiye ederim.

gece neden efkarlanılır

Gece sessizliktir. Insanın kendisiyle başbaşa kalmasıdır. Gece huzurdur. Yazmak ıçin en ideal andır. Çünkü ınsan seslerinin en az olduğu vakittir gece. Ki bu size iç sesinizi duymak ıçin bir fırsattır