bugün

entry'ler (22)

izmir

bir zamanlar binalarin yüksekliğini izmir Hilton'la kiyaslardik. Hilton'dan uzun mu kısa mi diye. Altinyol dan geçince Arabanın camlarını kapar burnumuzu kapatirdik koku gelmesin diye.
Simdi ise burnumuz o kokuyu, gozlerimiz Hilton'u arar oldu.
Degisse ayrı bir sıkıntı değişmese ayrı bir sıkıntı olan şehir.
insani ise ben kendimi bildim bileli ayni eskiden de rahattik simdi de ayni. Rahatiz abi iste nedendir bilmem. Havasından mi suyundan mi?
Ayrıldığın da ise değeri daha cok anlaşılır. Sıkıntılarını bile arar olur insan. Başka sehirleri izmir'e benzetmeye çalışırsın ama olmaz. Hic bir zaman onun yerini tutmaz. Ayni severken ayrıldığın sevgilin gibi.
Bayram da tekrar görmek umuduyla.

sınır ötesi harekatta 100 terörist öldürüldü

Dün benzer bir haber NTV tarafindan paylaşılmıştır.

http://www.ntv.com.tr/tur...di,QM5TB-niJkeCnA8h3mVHFA

en kaliteli su markası

Hatirlayan izmirliler bilir. Var mi daha iyisi?
görsel

kız kankasına ruj hediye eden erkek

Kankaya değilde direk kiza ruj, siyah oje ve allik seti hediye edip, bir kere kullandigini gormemenin verdigi rahatlığın yanında pek bir anlam ifade etmeyen durum.

100 000 tl ile yapılabilecek en mantıklı yatırım

Abi ne yatirimi git catir catir ye.

izmirliyim demenin alternatif yolları

Cok rahat olan, kafasına bir sey takmayan yapısından belli eder kendini izmirli.

chp belediyelerinin hiç çalışmaması

Keşke izmir metrosunuda Belediye değilde bakanlık yapsaydı. 99 den beri 16 senede metro hattina 10 istasyon daha ekleyebildi. Artık buradan siz ne kadar çalıştığını anlayın. 2014 Belediye secimlerinde once hala cikipta 99 da biten büyük kanal projesini söyleyen belediyeyiz. son 8 senede toplasan 6 ay kalmadigim izmir'de 8 sene sonunda folkart towers ve Konak tünelleri haricinde ole büyük bir degisik göremediğim belediyeyiz. chp nin once bir yerlere laf söylerken sapkasini önüne alip dusunmesi gerek ben kendi belediyelerimde ne yapiyorum. Az sonra oradan birileri klasik mazaret olan hükümet CHP belediyelerine para vermiyor yazar. Ayni bizim klup başkanı fiko nun stad mazereti gibi. Hep bir mazaret hep bir palavra

one night stand çoçuguna baba arayan kadinin drami

Bu entryden sonra sözlükte çocuğuna seve seve babalik yapacak birini bulabilecek olan kadinin drami.

at sineği dört nala mı uçar

4 nala mi uçar, kisner mi bilmem ama sokarsa sıkıntı büyük.

sevgilinin özel eşyalarını karıştırmak

En rahat oldugum konu. Istediği yere bakabilir istediği şeyi karıştırabilir sıkıntı yok. Takılsın kafasına göre.

boyoz çok mu güzel bir şey

Beni su anda bitiren entry. Bir izmirli olarak istanbul'da boyozu aklıma düşürdün ya helal olsun sana. Bir taraflarımız şişmese bari.

Şunu söyleyebilirim sana ilk yediğin zaman o kadar da methedildigi kadar yokmuş diyeceksin. 5-6 kere sabah kahvaltilarinda yedikten sonra istanbul'a geri dondugunde arada sirada olsada yesek şimdi diyebilirsin. Damak tadi olayı sonuçta. Kimi sever kimi sevmez.

izmirden türkler çıksın suriyeli yerleştirilsin

Izmir ile ne gibi bir karin agrisi oldugunu bilemedigim yazarin açtigi entry. Okudugum haberlerde izmirdeki suriyeli sayisinin 1 milyona yaklasmis oldugunu, bayram tatilinde izmir'e gittigimde canlı gordum. Bu hizla devam ederse 2023 e kalmaz şakirtlerin dilegi kabul olur.

uefa avrupa ligi 2015 2016 sezonu h grubu

Cok zorlanmadan çıkması gereken grup. Lokomotif Moskova Tarafından UEFA listesine dahil edilirse Olimpiyat Stadında Fernandes'i tekrar izleyeceğiz.

yavşak kel yine cikti

Su ana kadar elini sürmediği belli oldu. Entry'i yavaş yavaş kimlik degistiriyor sanki.

yavşak kel yine cikti

Gene düştük bu ugursuzun eline.

leyla ile mecnun un tırt bir dizi olduğu gerçeği

konusunda seninle ayni fikirde olmayanlardanim. Türkiye de yakında zamanda çekilmiş en iyi absürt komedi olup, ülkemizde sadece entrika, kimin elinin kimin neresinde belli olmayan, surekli birilerinin kuyusunun kazıldığı dizi furyasında değeri pek anlasilamayan dizi.

suits

Bir kere play tuşuna bastığınızda kolay kolay birakamayacaginiz dizi. Donna Paulsen ve Louis Litt'e karakter Sarah Rafferty ve Rick Hoffman'a oyunculuk olarak ayrı bir parantez açılmasi gerekir. Birçokları gibi sadece Harvey Specter ve Mike Ross'a odaklanilmamasi gereken dizi. Muziklerde cabası.

menemen dolmuşları

Hayatimda bir kere bindigim ve o tarifsiz kokudan sonra tovbe ettigim dolmus hatti.

22 ağustos 2015 beşiktaş trabzonspor maçı

Besiktasin bugun bizleri sinir strese sokmadan rahat kazanması gereken mac.

chpden bir halt olmayacağını bile bile desteklemek

Cok düsünmeden direk aklima gelen yer olan Izmir bu konuda almis basini gidiyor. Son 10 senedir hicbir sey yapılmadiği halde sadece CHP nin kalesi mantigi ile desteklenmesi