bugün

entry'ler (75)

küfür olmayan ama küfür etkisi yaratan sözler

Annesiz veya gavat.

sözlük yazarlarının korkuları

Ülke bölünecek düşüncesi.

iç savaşa sürüklenen türkiye

Yemin ederim oturup ağlayasım var zaten bu suriye belasının bize saracağı belliydi bunu okumamış bir vatandaş bile düşünebiliyorken niye saçma sapan dış politikalar niye!!

yazarların kızgınken yaptıkları

Yakınımda birisi varsa onu terslemek (sonra çok pişman olup 6-7 defa özür dilerim) yalnızsam yastık koltuk gibi yumuşak şeyleri yumruklamak.

muhammed in 9 yaşındaki çocukla evlenmesi

Müslümanlara diyorsun kardeşim de sen bu olay hakkında bir şey biliyor musun da kafandan bu kadar yorum yapıyorsun. Belki Hz. muhammed belli bir yaşa kadar kıza el sürmedi, belki o kız Hz. muhammed ile evlenerek zulümden kurtuldu. Şurası kesin Hz. Muhammed bu alemin gördüğü en kişilikli insandı (her ne kadar şimdiki yobazlar onun dinini kirletse de). inanıp inanmamak sana kalmış ama olayların iç yüzünü bilmeden iftira atmayın.

karma eğitime karşı olan yobaz

Kadını sadece cinsel obje olarak gören anlayışın ürünüdür.

komik kız vs güzel kız

iyi de kızlar bir tarafını yırtsa bile çok komik olamıyor ki mesela siz ünlü kadın komedyen mi daha fazla sayarsınız erkek mi?

ortamda sevgilisine aşkım canım diyemeyen erkek

Doğrusudur. Bazı şeylerin sadece 2 kişi arasında olması daha özel olmaz mı hem?

hüseyin nihal atsız

Türk ırkçısı, kafatasçı.

sözlük yazarlarının şu an yaptığı şey

Otobüste tatile gitmekte. Bu arada benden size tavsiye metro ile seyahat etmeyin 1 saat geç geldi ulen ucuz etin suyu yavan oluyor.

terk eden sevgili geri gelirse affedilmeli mi

ihanet ettiyse asla ama asla affedilmemeli sonuçta bu onda huydur ve huylu huyundan vazgeçmez ama başka sebeplerden dolayı sizi terk ettiyse (belki de terketmek zorunda kaldı) ve onun sizi sevdiğine inanıyorsanız herkes 2. bir şansı hak eder bence.

karpuz seçerken önce vurup sonra okşamak

Benim olum o karpuz hem severim hem döverim kime ne?

gelmiş geçmiş en iyi türk filmi

Ah nerede.

balkonda yatmak

Yaz gecelerinde kendinize yapabileceğiniz en büyük iyiliklerden biri.

erken seçim ihtimali

Ekonominin durumu çok kritikken bir de erken seçim için hazineden yüklü bir para çıkarsa (ki erken seçim olursa çıkmaması imkansız) bunun israftan başka hiçbir şeye yaramayacağını düşünüyorum. Sanki seçim şarkısı daha güzel olana hmmm bu müzik iyiymiş diyip oy vereceğiz. Ulan o seçim arabalarının yakıtlarında memleketin her emekçisinin hakkı var.

pes 13 te teke tek pozisyonda ayağa kayan arkadaş

Kaymaması için pozisyon anında kayan o.ç. tekrar ediyorum kayan o.ç. diye playstation cafeyi inletirim.

metroda oje sürmek

Herkesi zehirleyip bunu tınlamayacak kadar görgüsüz olmak.

alkol kullanmak istiyorum hangisiyle başlamalıyım

Şişe efes'le başla tuborg gold ile bitir bence.

9 temmuz 2015 devlet bahçeli koalisyon açıklaması

Tamam çok güzel ve doğru konuşuyorsun da söylediklerin bir tarafta yaptıkların bir tarafta. TBMM başkanlığı seçiminde hırsızlara destek oldun burası kesin mi kesin.

baba ile mesajlaşmak

Güzel oluyor ya arada resmi ve argosuz konuşmak.