bugün

entry'ler (139)

yazarların sekse bakış açısı

39.5 derece dar açıyla kuzey batı yönü.

uludağ sözlük dışarı çıkmalık arkadaş platformu

Trabzon ve çevre illerden taliplerimi bekliyorum. Pm ile ulaşınız.

film isimlerini paralel ile değiştirmek

(bkz: paralel evren)

başkasının başarısı ile mutlu olabilen insanlar

Zararsızdır , güvenilirdir , samimidir.

yazar nicklerinden meslek tahmini yapmak

Ucan devekusu : ciftci

yazarların en çok yedikleri şey

(bkz: yemek)

blackpeople

Dertli ve sıkıntılı yazar kardeşiniz.

birini delice sevmek

Dünyanın en güzel ve en kötü duygularından biridir. Seversin aklından çıkmaz o kişi her an her yerde onu düşünürsün ama onun aklında sen yoksundur ahmet vardır mehmet vardır onlarla hayal kurar onlarla bir gelecek kurmak ister. Sevdigin kızın gözünde bir hiçsindir. Allah kimseye karşılıksız sevgi yaşatmasın.

zenci yazarlar birliği

Irkçılığa hayır. Zenci-beyaz farketmez Allahu teala affetmez.

21

(bkz: blackjack)

edebiyat

(bkz: edebi yatma)

ve sonra dedim ki kendime

Aman tanrım! (bkz: anani sikiyim)

sıçarken sigara içmek

Ölmeden yapılması gereken 10 şey listesinde ikinci sırada yer alır. Bir taraftan vücudunuza duman girer bir tarafınızdan birşeyler çıkar. Giren-çıkan dengesi sağlamak amacıyla yapılması gerekir.

en sağlam defans mustafa yumlu

Lassanın düzenlediği en sağlam defans oyuncusu etkinliğinde en sağlam defans oyuncusu seçilmiştir. Tebrik ediyoruz karadenizin çılgın uşağı.

motive eden müzikler

(bkz: eye of the tiger)

kız olsam kesin orospu olurdum

Allahın erkekleri yaratma nedenidir. Yuzde 98 oranla erkekler kız olsa orospu olurdu.

duygusal filmden sonra eski sevgiliye yazma

Az önce başıma gelen vakadır. Bir daha duygusal film izleyenin... Yazdım gaza gelip bi dünya küfür yedim.

futbol takımları arası nefret

Yok fenerbahce oyle yok galatasaray boyle diye boş konuşmalardan başka birşey değildir. Abi sanki biz para kazanıyoruz futboldan boşu boşuna birbirimizden nefret ediyoruz birbirimize küfürler ediyoruz. Bizi bu hale sokan sistem kahrolsun.

barış memiş

Yakından tanıdığım bir isimdir. Disiplinsizdir. Kolay kolay başarılı olacak bir futbolcu değildir.

kürt görünümlü ermeni

(bkz: doğan görünümlü şahin)