entry'ler (7)

künefe denen arap tatlısını yemiyoruz kampanyası

seksten sonra en zevk aldığım eylem bir buçuk iskenderin üstüne halis hatay peynirinden yapılan kaymaklı künefe yemek olduğundan sonuna kadar desteklemediğin eylem. gidin siz sikimsonik Avrupa tatlıları yiyin çöp mideliler

bira içip şişesini şeriatçılara sokmak

cam şişeyse yapmayacağım eylem. olum onun depozitosu var lan değer mi bir takunya için depozitoyu yakmaya

bir erkeği nasıl tavlarsınız

ayak parmaklarınızı gösterin yeter ya da ne bilim bi saniye gülümseyin gene yeter hatta nefes alın o bile yeter. kafa yormaya bence gerek yok

1 80 boyundaki erkek

artı 3 cm taktığım kişidir. artı 10 cm takabilsem heralde lise de gayet başarılı olduğum basketbol takımından belki de amatör lige geçiş yapabilirdim.

saat 6 34 uluyan kurt sesi

youtubede çok güzel kurt uluması videoları var. sabah uyanmak için birebir ilgisi olan dinlemeli

sözlükten ilk seviştiğiniz kız yazar

önce sadece yatağa atmak için çaba sarfettim sonra tanıdıkça sevdim aşık oldum. galiba bir sene falan karışılıklıydı sevgimiz. sonra terkedildim. koluma ayrılık tarihimi dövme yaptırdım. ben ankara da o istanbuldaydı. sarhoş olduğum zamanlarda gece 2-3 gibi otobüse atlayıp Göztepe köprüsünün orda inip ümraniyeye geçtim evinin etrafında bir kaç kez bir mabedi tavaf ediyor gibi gezdikten sonra daha da yıkılmış şekilde ankaraya döndüm. tam 3 sene acaba yeniden barışır mıyız beni arar mı kafasında bekledim. binlerce kez mail atıp onun için litrelerce rakı ve bira tükettim. hala ciddi anlamda sarhoş olduğum zamanlarda aklımdan geçen aklımı alan yanaklarımın gözyaşlarımla ıslanmasına sebep olan kişi kendisi. tıp okuyordu bitirmek üzere olmalı. ben bu süreçte bir sene cezaevi deneyimi yaşadım, annemin kanser hastalığıyla onunla beraber mücadele ettim, alkol sebebiyle hafiften obez kıvamına geldim ve ciddi anlamda çöktüm. ama hala o benim bir tanem. güvenparkdaki o sarılışını unutursam kalbim kurusun. obsesyon sahibimiyim bilmiyorum ama ondan başkasına bu kadar aşık olmadım olamadım ki ben aşık olmayı bilen bir adamda değildim.

sözlük kızların fotosuna bakıp mastürbasyon yapmak

zamanında yanımda staj yapan liseli bir türbanlı lolitanın instagram hesabındaki dehşet fotğraflarla içimdeki ayıyı katalize ederek onlarca kez samsung telefonumum ekranını batırarak gerçekleştirdiğim eylem. evet biz erkekler bazen dehşet hayvanlaşıyoruz.