bugün

sevdiği entry'ler

teşkilatı mahsusa

Asimetrik savaşta ve istihbaratta uzmanlaşmış dönemin önemli gizli askeri gücü. Mustafa Kemal Atatürk, Kuşçubaşı Eşref, Süleyman Askeri, Yenibahçeli Nail, Yakup Cemil, Ömer Naci, Mehmet Akif Ersoy, Necip Fazıl Kısakürek, Saidi Nursi teşkilatın dikkat çekici isimlerindendir.

ak parti uçak yaparken heykelle uğraşan kemalist

Heykel de lazım memlekete. Uçağa binen de oluyor heykele de. Mesela bazıları Bereket Tanrısı heykeline biniyor uçak yerine

arda turan

Türk futbolunun en yetenekli ve kariyerli futbolcusu arda turan futbolu bıraktı.

Gercek bir yildizdi. 2000 li veletler pek hatirlamaz. Prime döneminde resital izlettirmisti bizlere.

idi amin

Ingilizlere ve komünistlere göre insan yiyen bir canavardır. Ne kadar ilginç dimi ingilizler ve komünistler aynı noktada buluşmuş idi amin için.

Oysaki ingilizlerin gerçek yüzünü kendi halkına deşifre etmiş yerli kaynakları uganda adına kullanmayı amaç edinmiştir.

idi amin

tarih, onu hak ettiği konumda değerlendirecektir. ingiltere'ye karşı çıkmaya cesaret etmiştir.

evleneceğiniz kişide en önem verdiğiniz üç şey

Türk olması, düzgün karaktere sahip olması ve Türkçülük bilincinde olması.

hayata dair iç burkan detaylar

Murphy yasalarını ciddiye alıp, beklemekten vazgeçtiğinde de gelenin olmaması.

uyandığında kendini latif doğan olarak bulmak

en büyük kabuslarımdan biridir. 16-17 yaş aralığımda babamın aldığı "küstüm" kasetini dinlemeye maruz kaldığım için bende travması büyüktür. en zorlu kabuslarımın temelini oluşturur: bir sabah uyandığımdan aynada kendimi değil de latif doğanı görmek!

ama beni bilen bilir. normal odun gibi bir insanım. muhtemelen beş dakika içinde durumu kanıksar ve küstüm şarkısının ekmeğini yemek üzere ülke turnesine falan çıkardım. ama bıyıklarımı keserdim.

instagram kullanmayanlar mağarada yaşasın

Çok isterdim fakat istanbulda mağara bulamıyorum. Şöyle sahibinden temiz 1+0 mağara bulabilirsem gerçekleştireceğim eylemdir.

herkesin sevdiği ama sizin sevmediğiniz şeyler

Avm
Avm ne amk kapalı oksijenin beyine gitmediği , bok yuvası.

bir seher vakti

aşık veysel'den dinlenilmesi gereken türkü.

--spoiler--
sevda derler bir sahilde ulaştım
aşkın deryasına daldı gizlendi
--spoiler--

https://youtu.be/WLYl6umxa10

herkes ettiğini bulur mu

Bugüne dek bir kez olsun canımı yakanın canının yandığını görmedim. Eski sevgilim içimden geçti, hiçbir şey olmamış gibi nirvanayı yaşıyor. Kim ne yaptıysa yanına kâr kaldı. ''Keser döner sap döner, gün gelir hesap döner'' demişler. Hiç dönmedi. Millet kötülük yapar iyilik bulur. Bana ise hep acı, keder. Adalet yok, karma yok, hiçbir şey yok. Daha neler yok bir bilsen. Ne mucize, ne umut, ne de suratıma açılacak kapı var. Bir insan bu kadar da çaresiz bırakılmaz ki!... Sen söyle. Herkes ettiğini bulur mu?

sözlük yazarlarının beklentileri

Huzur ya, bir damlacık huzur, başka bişey değil.