bugün

entry'ler (73)

latince hayvan isimleri

öküz domesticus : evcil öküz.

ringo starr

dördüncü nesil yazar. * the beatles'in en sempati duydugum uyesinin ismini nick olarak kullandıgı icin ayrı bir sempati duyuyorum.

mini etek giydiği halde ahlaktan bahseden kız

haklıdır ama derdini anlatamaz. ne giymesi gerektigini elin magandasından ogrenmesine gerek yoktur. zira o magandalar sozluklerde ba$lık acarlar.

ringo starr

kovboy hayranlıgı ve yuzuk tutkusu yuzunden ringo ismini almı$ the beatles uyesi muzisyen. asıl adı Richard Henry Parkin Starkey'dir.
the beatles liverpool'daki en iyi davulcuyu almı$tır. onceki grubunda kendine ozel davul solosu vardır. ayrıca ringo starr the beatles'in kamera kar$ısında en cok sevilen yuzudur. the beatles filmlerinde en cok o begenilir.

kursc

bana kinaye yapıyor da anlıyorum, sevgilime niye kinaye yaptıgını anlayamadım hande yener sever insan. (bkz: ayıp) (bkz: cidden ayıp) (bkz: haklı gibiyken cidden haksız duruma du$mek)

erkeğin en çekici olduğu yaş

bu sene 24tur, seneye 25 olucaktır...

super feminist

kadın erkek e$itligini degil de surekli kadının erkekten ustun oldugunu tartı$an tiplerdir. bir konuda celallenmeleri icin o konuda erkeklerin yorum yapması yeterlidir. oysaki hemcinsleri boyle bir$ey soylese kızmazlar.
aralarında "naber kadın" $eklinde selamla$ırlar. *

erkeklerin denklemi

votka + kadın = guzel kadın

hande yener in tipsiz olmasi

genotipinden kaynaklıdır. kıcını yırtsa guzel olamaz. belki biraz sibel kekili'ye benzer ama guzel olamaz. **

siyasete girmesi istenen kisiler

cemil ipekci akp ıstanbul 2. bolge...

ülkeyi terk etmek için geçerli nedenler

%60lık kesim.

andreas deris

Andreas deris isimli alman hard rock - heavy metal muzisyeni, vokalist.
helloween'de muzik hayatına devam etmektedir. helloween oncesinde kurucusu oldugu pink cream 69 adlı hard rock grubunda 3 album cıkarmı$tır.
2 tane solo albumu bulunmaktadır

Come in from the Rain
Done by Mirrors

candice night

helloweenin Light The Universe $arkısını, andi deris ile beraber soylemi$, ustune bir klibe katılıp renk katmı$tır. ne yazık ki andi deris ile ritchie blackmoredan daha iyi cift olurdular.

siyasete girmesi istenen kisiler

denzel washington. (bkz: malcolm x)

chazsmyr dhuunyl

Bu * insanlara nasıl katlanıyor diye sabrına hayran kaldıgım yazar.

alternatif rock grubu isimleri

G.A.S.P. (gay anglosakso protestan)

ampul forever

rise of carsaf sozu ile kullanılırsa daha iyi peki$ir, destekci dı$ guc daha mutlu olur.

vajina icin erkeklerin yaptigi sacmaliklar

anti-abaza basliklarda abazalara laf sokmak, abaza baslıklarında "kızlar vermiyor" diye aglamak *

okuldan nefret etme sebepleri

universitelerimizin robot-mezun * yetir$tirme cabasından kaynaklıdır. azıcık farklılık gosteren ogrenciyi terbiye etme cabasına girip, ogrenciyi okuldan soguturlar. ayrıca ogretmenlerimizin cogunun ogretmenligin garanti meslek oldugunu du$unmesinden kaynaklı, kapagı attıktan sonra devlet memuru moduna girmeleri de ogrencide "bu okul bana bi bok kazandırmıyor" du$uncesine sebebiyet verir.

sweet leaf

4. nesil yazar. *