entry'ler (20)

facebook ta alakasız yorumlar yapan akraba

Engelleyin gitsin.

en sevilmeyen nesil

Ben en son gelenim acaba kaçıncı nesil oluyor?

aslında tüm insanların zina çocuğu olması

Kendine O.... Çocuğu diyeni de ilk kez gördüm...

recep tayyip erdoğan ı tv de görünce hissedilenler

adam konuşmayı bveriyor her ne kaddar zıt düşüncelerde olsamda onla adamı görünce sakinleşiyorum :D

kadınları kızdırma yolları

onları başka bir kızl kıyaslamak ki denemeyin sonunda tokatı yedim geçen hafta :(

emre belöoğlunun kavgacı olması

Oğlu olduğunda artık daha dikkatli oalcağını söylemişti ve böyle de oldu zaten.

ateist

Başlığı açan arkadaş da deistdir. Tanrının dünya ile irtibatını kestiğini düşünmektedir. *

emre belözoğlu

Şu an ki maçta gerçekten çok kötü oynuyor.

en yakışıklı osmanlı padişahı

2.Selim veya Abdülmecitdir. Bu iki padişahında yaptıkları yanlış anlaşılmıştır fakat tip itibariyle diğer padişahlardan daha yakışıklı geliyor bana.

adolf hitler

Muhteşem bir politik lider. Kararlarını bir kenara bırakın. Kendisi 1.Dünya Savaşında muhteşem yenilgiler alan bir Almanyayı 1933den 1939 yılına kadar dünyada ki en güçlü askeri kara ordusuna sahip olmuş ve muhteşem ekonomisiyle krizleri bir bir atlatmıştır. Daha sonra süper güç denilen emeryalist güçlere karşı muhteşem bir savaş izleyerek ekonomiyi sömürüp halkın zulmüne neden olan Yahudileride bir bir Alman topraklarından temizlemiştir.

türk kızının yaptığı en büyük hata

Kendini Victoria Secret's taki melekler gibi zanetmesi ve vampirlerin olmamasına rağmen onlara hayran olması.

gibson olmasaydı

Elektro gitar Bas gitara öncülük etmiştir. Bu da müzik alemi için gruplar döneminin başlaması Rockın dolaylı olarak Metalin ortaya çıkmasını sağlamıştır. Gibson firmasına tebrikler.

dedelerimiz ermenileri katletti özür diliyoruz

Ermeni katliami tarihte gerçekleşmemiştir. Sadece dünya savaşının getirileri ve yaptıkları hainlikler karşılığı sürülmeleri yolda giderken gerçekleşen olaylar ve bazı Kürt aşiret baskılarının abartılmış e medya baskısı ile bizlere sunulmuş uydurma bir vesveselerdir.

ölen 22 bin pkklı benim çocuğum

kendisinin ne iş yaptığı ortaya çıktı kendisi çok muhterem bir zat.. (!)

uludağ sözlük yazarlarının fiziksel özellikleri

boy:175
kilo:58
saç:Koyu Sarı
ten:Beyaz
ayak:40
göz: Sarımtırak Yeşil.

0 rakamının 8 rakamına söyleyebilecekleri

Le 0 Bahçeli; Şimdi bana bir korse takın. Taktınız mı? Eveeet. Sonra korseli halime kopyalayın beni kopyaladınız mı? Eveeet şimdi kaç senesindeyiz? 2013. 013ü sil kaldı mı 2? 80 i böl ikiye 40 yapaaaaar. *

mühendislik öğrencilerinin abazan olduğu gerçeği

Tarih okuyanlarında çoğu abaza olmasa da kızlarla iletişime geçemiyor. Çok asosyal bir toplumuz artık malesef.

kıbrak

anlamı ne ki? Bence kot kafa gibi bölge halkına ait bir söylem.

huzuru çağrıştıran şeyler

Deniz sesi ve o sesin karşısında amansızca yaptığımız tekne gezileri.

en çok küfür edilen durumlar

Bir kac puanla dersi veremeyen ve hocanın yüzüne gülerek içinden saydıran adam.