entry'ler (67)

çevresi genis kız

özellikle erkekse ve o kızla sevgili olmayı düşünüyorsanız baya bir düşünün derim peşindeki oncA öküzle uğraşmak gibi bir durumda kalıyorsunuz.

parasızlık yüzünden

evlenememek , sevdiğim birisi var kendisi öğretmen ama ben daha bir halt olamadım , maddiyat yüzünden okuyamadık.Şuan işim bile yok pandemiden dolayı ,ne yapacağımı bilmiyorum kaldım öyle.

forex piyasasın da

düzenli gelir elde edilirmi.Girmeyi düşünüyorum ama teknik olarak pek bilgim yok , işi yapan arkadaşlar yardımcı olabilir mi.

2000 tl maaş alanın 300 tl lik viski içmesi

Yılda 1-2 kere içiyorsa çok abartılcak bir durum değildir bence.

izmir

nezih olarak toplasanız 3-5 semti vardır gerisi iyi değil , 23 yıldır burdayım karşyaka bayraklı alsancak leş gibi resmen deniz bildiğiniz ya yeşil yada siyah.

paralı erkek vs yakısıklı erkek

para hertürlü alıyor , nerde kodaman birisi yanında bebeğim manita.

pavyon ortamı

genellikle yaş ortalaması yüksektir ama gençlerin de gittiği olur , bira fiyatları mekana göre en aşağı 20 lira yerine göre 50 lira bile olur , volde benim en son gittiğim yerde 35 lira civarıydı daha aşşa fiyatta bulunmaz varsa da alt seviye yerlerde falandır , zaten o tarz yerde direk karı kucağına atlar illa söylede söyle , sağlam yerde o durum olmaz.Zaten kek müşteriler hemen telefon numarası alışveriş olayına girer , karıda zaten adamı bağlar oraya vaatlerde bulunmalar falan.Ben 3-4 sene civarı baya gittim güzel yerlere de girdim , kötüsüne de ama hata etmişiz yeni gördüm 6 aydır gitmiyorum.

ne yapsam kilo alamıyorum diyen insan

bu atan tutan yarraklar bilmezler kilo almanın vermekten zor oldugunu , hayvan gibi yiyorum , gece yatarken mutlaka yerim ama pek etki etmiyor.

baban ne iş yapıyor diye soran öğretmen

katılıyorum , herkesin içinde sorulmayacak sorular vardır.

whatsapp da mesajı görüpte cevap vermeyen tip

dayımın oğlu yaptı amk bende sildim onu demek ki değerimiz yokmuş.

nasıl kadınlardan hoşlanırsınız

her gelen hayatımı sikti , mümkünse hayatımı sikmeyen lütfen.

3 tane kırmızı tuborg

içmek , ben haftada 3-4 gün içtiğim için tam noktada bırakıyor beni 4. de iptal oluyorum.

zall bu sözlüğün hali ne amk

böyle diyenler adam akıllı başlık açsa heralde o meme başlıkları aralarda kalır.

ne zaman bitecek

hiçbir şey hiçbir zaman bitmiyor karşımıza farklı şekiller de sikindirik olaylar çıkıyor.

şuan ne yapmak istiyorsun

bilmediğim bir yere tatile gitmek ülke dışında şöyle 6 ay falan.

cinsellik hayatımın olmazsa olmaz bir parçasıdır

bu sex olmadan olur diyenler 70 yaşinda falan galiba , en doğal içgüdüyü de kullanmak zeka düşüklüğü sayılıyormuş işe bak.

sevgiliyle yapılacak en güzel şey

Ateşli bir sex ve sonrasında ki herşey.

rakı

Tekirdağ ve yeni rakı hariç gerisi pek iyi gelmiyor bana , birde çok pahalı amk.

makarna

olmasaydi açlık savaşları verilirdi sanırım.

nude atmayan kızla konuşma isteği

sevgilin değilse atmaması normal , ama bunu sevgilin yapıyorsa hak veririm çünkü adı üstünde sevgili kankan değil , benim ki atmıyordu ayrıldım artık napcam amk süs biberi diye mutfağamı koycam.