bugün

entry'ler (15)

yananı allah görür

Sevmekten ben korkmuyorum
Kitabına çalıştım.
başımdan geçmişi var,
her cefaya alıştım.

gel beni ateşinle
çürüt yıne bır ömür
her yanın ates ates olsa
yananı allah gorur

küfür olmayan ama küfür etkisi yaratan sözler

Sana hep arkadaş gözüyle baktım.
Sen aslında çok iyi birisin sorun bende.

dolmuşta ineceğini söyleme şekilleri

ara yolda !!

bir kadının en seksi olduğu an

karşınızdaki hatuna bakıp

- evet bu bana verecek. Dediğiniz an.

eztv

son 3 gündür girilemiyen site.ve dünyadaki başka hiçbir torrent sitesinde bu site kadar hızlı dizi paylaşımı yok.

bazinga

Ulvi kişilik Sheldon un soğuk espirilerinin ardına anlaşılması için yaptığı yüz mimiklerine süper uyumlu sözcük.

ferdi özbeğen

Söylediği şarkılarda içtenlik sonuna kadar olan tapılası ,diğer nesillere şiddetle aktarılası insan.

wayfarer

bu gözlüğün ne olduğunu bilmeyip boku bokuna laf atanlar, ama arkadaşlarında gördüklerinde; -verde bi foto çekileyim demekten kendilerini alıkoyamadıkları gözlük.

1952 yılında piyasaya çıkmış olan bu model, ilk plastik çerçeveli gözlük olup dünyanın gelmiş geçmiş en çok satan gözlüğüdür.Bir çok filmin karakteriyle özleşmiştir .Kaldı ki moda manyağı geri zekalılar yüzünden bu gözlüğün neyi temsil ettiğini bilmeden alıp takıyor,sadece moda diye.Yolda yürürken karşıdan geçen kişi gözlüğümü gördüğünde aaa bi Wayfarer diyeceği yerde, aaaa Edvard'ın gözlüğü diyor.

iğrenç espriler

hizbullahın karısının adı nedir ?

-herbullah

uzaylıların türk olması

herşey bizim sayemizde veya biz sebep olduğumuzu varsayarsak. uzaylılarında türk olabilmesi muhtemeldir

güzel sanatlar fakültesi

öss den kaçmak için yetenek sınavına girenlerin aksine, yüksek seviyeli üniversitelerin girişleri hem zor hemde verdıklerı egıtım dunya standartlarında olan yegane fakültelerden biri

adana

01(Adana) plaka araçla diğer şehirlerde resmi araç gibi gitmenize sebep olan ünlü kent.

sevdiğinizin ansızın aklınıza gelmesi

köpek gibi severken , sizi aldatırsa , sizle tek kelime bile konuşmassa ve hayatınızın en önemli gününde (yetenek sınavı) yaşadığı yerden 800 km uzakta sabahın 6.30nda karşınıza sarmaş dolaş biriyle çıkarsa...

starbucks ta kahve içince kendini bir bok sanmak

2 yıl önce alınmış sıtarbaks poşetiyle, her gün sıkılmadan okula gelmek.

tommi makinen

Sebastian Loeb den önce, tüm rekorları kırmış (4 defa üst üste dünya ralli şampiyonluğu,en çok yarış kazanma,en çok ard arda yarış kazanma)tapılası pilot.wrc Colin Mc Rae ile rekabet kurallarını yeniden belirleyen insan.