bugün

entry'ler (41)

mehmet turgut

ntv'ye siktir çektiği falan yoktur. hatta işi bıraktığında ntv içindeki herkes arkasından şerefsiz diye söylenmiştir. programını zaten ntv sonlandıracaktı. o da gelişen olayları fırsata çevirdi kendisi bıraktı. halk arasında böylelerine ne diyorduk ya biz?

güntekin onay

ntv stüdyolarının içinde mesai arkadaşlarına küfür etmekle olmuyor bu işler gülüm. saygısız ve itici insan.

galatasaray

sabri'den dolayı utanç duyduğum takımım. takımın durumuna hiç girmiyorum!

ilhan daner

bu yıl msm'deki muzurevi oyununda oynayan usta.

muzurevi

gidilip görülesi bir oyundur. ilhan daner'i izlemekten keyif alıyor insan.

gözlerimi kaparım vazifemi yaparım

msm'nin çıkardığı oyunda ekip şöyledir:

Yazan: HALDUN TANER
Yönetmen: APO KAYA

Müzik: Seçil AKIN
Dekor Uygulama: Hakan AYDIN
Efekt: Sibel TAKA
Işık: izzet BAŞLAK

OYUNCULAR

Mehmet Baran ERDOĞAN
Cengiz OKUYUCU
Diren POLATOĞULLARI
Derya KARADAŞ
Can BANA
Ebru TEKGÜNDÜZ
Pınar GORDIE
Taner KARAHANCI
Burcu HANAĞASIOĞLU
Deniz AKCA
Musa Can KILIÇ
Meral SAKLIYAN
Burcu KIRATLI
Zuhal GÜRSES
Burçin KUTLU
Tuba SAĞLAM
Sertan TUĞFAN
Gökhan ALKAN
Burcu AKYÜREK
Ali Yiğit SAN
Merih ÖZEL
Yiğit YARAR
ipek SiNDELIŞIK
Zeynep DÜZCAN

tanımadığım adamlar

Ali Poyrazoğlu tiyatrosu'nun çıkardığı 2010 yapımı oyun.

YAZAN: AZiZ NESiN - ALi POYRAZOĞLU
DEKOR: ALTAN ERBULAK
YÖNETEN: ALi POYRAZOĞLU
OYNAYANLAR:
ALi POYRAZOĞLU
BÜLENT KAYABAŞ
ÖZDEMiR ÇiFTÇiOĞLU
SUAT ÜNALDI
BURAK ALKAŞ
ÜMiT KANTARCILAR
HÜSEYiN KARA

markafoni

sipariş verdiğim montu beş gün içinde elime ulaştıran ve deli gibi büyümüş olan site.

msm

konservatuvar bölümü ücretsizdir. yemek falan her şey bedava. Ama kurs bölümü çok kazıktır. hocaları çok şekerdir. müjdat hoca birtanedir.

(bkz: yalandan kim ölmüş)

hüseyin kara

iyi bir dost ve yardımsever bir insandır. bu yönünü geçtim zaten. bi ara türkiye'nin en iyi tiyatrosu'nda çalışıyordu. zaten kendisiyle de orada tanıştık, komşu tiyatrodandı. Tanımadığım Adamlar oyununda oynadı. ne de isterdim ben o ekiple oynamayı ah ah... şimdi de markafoni'ye fotoğraf çekiyor. takdir ediyorum bu adamı lan. valla bak. öyle böyle değil. *

müjdat gezen sanat merkezi

bir içim su gibi özlediğim canım okulum. esasen hocaların çoğu gitti ama olsun. özlüyor be insan. valla bak. öyle bi yer burası.

sinem kobal

antipatik olmak bu olsa gerek.

başlıkları alt alta okumak

(bkz: eski sevgili)
(bkz: kızların tercih etmediği erkek)

madam sousatzka

insanın içini bayabilen bir film. John Schlesinger yönetti.

nilgün belgün

bu pazar günü saat 14.00'da Caddebostan Kültür Merkezi'nde imza günü varmış. Hayranlarına duyurulur.

resul ertaş

Akasya Durağı'nı yazar kendileri. Ama gözümden düşmüştür zat-ı muhteremleri. Biz dizide bazı oyuncuları daha fazla izlemek istiyoruz ama bu arkadaşlar nedense bize izlettirmiyorlar.

Ben öncelikle üzülüyordum; 'of ya..neden çıktı diziden. Ne güzel roldü.' diye ama kimse diziden çıkmamış tabii. Anladığım kadarıyla sayınsız resul kardeşimiz kendilerine diyalog yazmıyor ki izleyemiyoruz.

Anlayamıyorum. Dizide Zeki Alasyanın karısını oynayan bir kadına nasıl diyalog çıkmaz, pes doğrusu. Zeki Alasya en temel rollerin birinde. E sen de bunun karısını oynayan kadını oynatamıyorsan, yuh sana!

Nilgün Belgün gibi sanatçılar dizilerde oynamayı kabul ettiyse onları daha çok görmek istiyoruz. Duyun bunu. Sese kulak verin..

Aile dostlarımuzında küfür kremalı selamları var sana. Onlar buraya yazamıyorlar, ben ileteyim.

yaşar seniner

akasya durağı'nda senaristtir kendileri. ya da senarist gibi birşeydir. Fakat tavır aldım kendisine çünkü dikkatimi birşey çekti geçenlerde.

Akasya durağını izliyorum birkaç haftadır, her zamanki gibi ama Nilgün Belgün'e hiç rastlamadım. Dedim ki, 'ulan kadın diziden çıktı herhalde.' ama sonra Nilgün Belgün'ün bir röportajına rastladım ve aslında diziden çıkmamış.

Ulan be yaşar seniner, ne diye bu kadını bize izlettirmiyorsunuz o zaman! Nilgün Belgün'ü izlemek istiyoruz.

akasya durağı

Yaşar Seniner ve Resul Ertaş beceriksizlerinin Nilgün Belgün gibi yetenek abidesine diyalog yazmadığı için artık izlemediğim dizidir. Bu senaristler ne kadar düşüncesiz oluyorlar. Böyle bir kadın <hele ki yunan rolünde oynuyorsa> elinizin altındayken nasıl diyalog yazmazsınız anlayamıyorum. Biz Nilgün Belgün'ü daha çok izlemek istiyoruz. Bizi çok eğlendiriyor.

(bkz: duy bunları türkiye)

takas

show tv'de başlayan aptalca bir program. daha neler yutturmaya çalışacaklar bu millete çok merak ediyorum.

başak burcu kadını

kompleksi olan bazı kimseler.